2009-2010 Eğitim Öğretim Dönemininin Bitimini Saniye Saniye Geri sayan access Çalışma

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Arkadaşlar kodlarla biraz uğraşıp değişik bişi yaptım bir bakın beğencekmisiniz. gelişime Çok açık.

Paylaşımınız için teşekkür ederiz.. Elinize sağlık..

Bir *.accde dosyası için "gelişime çok açık" derken neyi kastettiniz onu anlayamadım ama?

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
aslında şöle online olarak çalıştırmak istediğimiz sayflar olabilir. benim buarada kullandığım gibi kodlar "belki daha iilerini sizler biliyorsunuz" kullanılarak işimizi görebilir ayrıca saniye gün ay yıl saydırmak insanların hoşuna gideceğinden eminim çünkü hayat boyu bişiler sayıp durmuyormuyuz. çalışmama bakabildinizmi acaba.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
aslında şöle online olarak çalıştırmak istediğimiz sayflar olabilir. benim buarada kullandığım gibi kodlar "belki daha iilerini sizler biliyorsunuz" kullanılarak işimizi görebilir ayrıca saniye gün ay yıl saydırmak insanların hoşuna gideceğinden eminim çünkü hayat boyu bişiler sayıp durmuyormuyuz. çalışmama bakabildinizmi acaba.

Güzel düşünmüşsünüz.. O halde dosyanızı accdb veya mdb olarak ekleyin ki faydalanmak isteyenler içeriğine ulaşabilsinler..

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
helal olsun ya ne deyim