874.xls neyin nesi anlıyamadım.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Türkçe
Merhaba arkadaşlar, Excel sayfasında vb kısmına geçtiğimde orada sürekli açık olan 874.xls adlı bir excel sayfası görüyorum. Virüs taraması, anti-spy taraması yaptım ama faydası olmadı. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Araçlar-Eklentiler kısmına eklemiş olduğunuz bir eklenti olabilir o kısmı kontrol edin

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Türkçe
Sayın : fructose Dediğiniz gibi eklentileri kontrol ettim. Öyle bir eklenti yok. Office proğramını tamamen kaldırıp yeniden kurdum. 874.xls hala aynı yerde duruyor. Çok ilginç. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Sn nazif antivirüs siteleri gezdim kötü bir haber o dosya bir virüsmüş ve C:program Files\Microsoft Office\Office11 deki XLSTART klasörünün içine yerleşmiş durumda bulunduğu yazıyor. O kısmıda bir bakarmısınız

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Türkçe
Sayın : fructose İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim. Dediğiniz klasörü kontrol ettim. Gizli dosyaları göster seçeneğini seçmeme rağmen klasör boş görünüyor. Yinede alakanız için teşekkür ederim tekrar bir virüs taraması yaptırıyım. Umarım temizlenir.