A Kitabında B Kitabına Veri Aktarma Nasıl Olur?????

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Arkadaşlar Daha Öncelik Göndermiş Olduğu Ekteki Verilerime Cevap alamadım Şimdi Daha Detaylı olarak yazmayı düşünüyorum.Arkadaşlar Hazırlamış olduğu örnek de Önemli Olan Yerleri işaretledim;Burada Bulunan 2006 Yılı Gider Bütçesi bu Kitap Değil de Başka Kitabı İçinde olması Gerek Ama ben bunu Buraya Koydum ki sizler Buraya nasıl ve ne şekilde aktarılacağını bilin diye duruyor 2006 Yılı Gider Bütçesindeki Koyu renkli olan yerler Benim Hazırlamış Olduğu Tahakkuk Müzekkeresi Verile Emrindeki Kırmızı Yazılı Olan Sayı 2006 yılı Gider bütçesindeki ve Tahakkuk Müzekkeresi Verile Emrindeki Hesap No ile Gelir Kesinti Ay kodu Olan Yerdeki Kodlar 2006 Yılı Gider Bütçesindeki Karşılığı Vardır.Ben Buraya Ayrı Ayrı Yaptığım zaman Aktarımlarında Yapmasın istiyorum.Herhangi bir Konu Hakkında Takılıdığınız Yer Olur Hem Emailme Hemde Ben Günlük Olarak www.excel.web.tr Sitesi takip ediyorum oradan Notlarınız Bakarak Sizler Yol Göstermeye Çalışırım.Şimdinde İlgileriniz Teşekkür ederim Saygılarımla. Email Adresim ilker_yenibertiz@hotmail.com NOT: şifre 1

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
A Kitabında B Kitabına Veri Aktarma Nasıl Olur?

Tevfik Bey eskik Olan yerleri tespit ederek gönderiyorum Bakarsanız sevinirim.