acccess dosyasını mde yaparken hata

Excel Vers. ve Dili
turkce
merhaba,

access calısmasını mde yapmak ıstıyorum fakat MDE olusturulamadı seklınde hata alıyorum ne yapabılırım

Excel Vers. ve Dili
2010
sayın salidemirci önce access dosyanı olası sürümüne dönüştür örneğin biz dosyalarımızı access 2000 dosya biçiminde yaparız ki bu diğer access kullanıcılarına bazı hatalar sağlamasın ve access in düşük sürümlerinde rahat çalışması için o yüzden öncelikle bilgisayarında bulunan access sürümü ne ise ona yükselt (dönüştür) ve sonra MDE yapmalısın. Ha birde şu var access 97 ye dönüştür birde öyle MDE yapmaya çalış ikisinde biri olacak saygılar.

Excel Vers. ve Dili
turkce
olmadı

merhaba,

iki sekilde de denedım fakat olmadı 97 yaptıgımda eskı bıcımlı dosyayı mde yapamazsınız dedı 2003 yaptıgımda da yukarıda yazdıgım hatayı alıyorum dosyayı eklememı ıstermısınız

Excel Vers. ve Dili
2002 Pro, Türkçe
Dosyanı bilgisayarındaki en son sürüme yükselt. Makro Vb Düzenleyici penceresinden Debug/Compile komutu ile hatalarını düzelttikten sonra dosyanı kapat. Ve Acces programını aç, herhangi bir dosya açık değilken MDE yap komutunu ver ve dosyanın yolunu göster. Bu şekilde MDE yapabilirsin.