acces açılış

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
mrb arkadaşlar. acces proramında yaptığım programı açarken ilk açılışta parola sorması ve paroladan sonrada direk ana formun görünmesini nasıl sağlayabiliriz acaba?

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
bir defa yanlış yerde soru soruyorsunuz burası örnekler kısmı yani yaptığınız veya paylaşmak istediğiniz uygulamaları buraya eklemelisiniz..

soru işi diğer tarafta !!!

moderatör arkadaşlardan rica lütfen soru kısmına taşıyınız..

kolay gelsin :)

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 Türkçe
sayın h gunay access de dosyanıza şifre koymak için araclar secenekler kullanıcı ve grup hesapları kısmından giriş parolasını değiştir den şire olusturabilirsiniz

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

formda senin soruna verilmiş muhteşem cevap ve örnekleri var biraz araştır hem o örnekleri görür hemde arkadaşları sevindirmiş olursun tabi örnekleri için teşekkür edersen

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
arkadaşlar uzun zaman oldu bu başılığı atalı ve daha yeni görüyorum herkesten özür diler ve sonsuz tşk lerimi sunarım..

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
bu arada problemimide halletmiştim...tşkkk

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
veritabanı araçlarından şifre parola oluştur dan parola oluşturdum. fakat öncesinde veritabanını kapatıp özel konumda açmak gerekli.

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
açılışta şifre

ekteki dosyayı inceleyin sanırım sizin istediğinizde böyle birşey olsa gerek.. Kullanıcı Adı : düşünceli Şifre : 1234 ayrıca şifreyi kendiniz belirlemek için tabloyu açarak içerisindeki tanımlı olan kullanıcı adı ve şifreyi silin sizin atadığınız kullanıcı adı ve şifreyi girin kaydederek çıkın.işlem tamamdır. çalışmalarınızda başarılar

Son düzenleme: