Acces'den excel'e bağlanma

Excel Vers. ve Dili
excel english
Merhaba arkadaşlar ... hocalar bana bir proje verdiler ve bir yerde tıkandım access'de bir button yapacakmışım ve bu buttona tıkladığımda exelde'ki verileri gösterecekmiş excel'de göstereceği verileri'de hocalar sarı renge boyamışlar yani tüm bilgileri göstermelerini istemiyorlar sadece onların belirlediği bölümleri gösterecekmiş nasıl yapabilirim bir bilginiz warmı acaba arkadaşlar ...

Excel Vers. ve Dili
excel english
emre_bademci arkadaşım verdiğin örnek ne mantıkla çalışıuyor ben çözemedim excel'den bilgileri değiştiriyorum ama acces'de birşey olmuyor visual basic kodlarında ise ben excel'e bağlantı yolu göremedim örnek için tşkerler ama benimkisi öyle olmayacak verileri ben excel'den accese geçirmeyeceğim ana menum diye bir formum war o forma bir button ekleyeceğim ve o butana tıkladığımda excel'de belirlediğim yerleri okuyacak ve ekrana getirecek ....

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
excel english
50 kişi konuya bakmış ama saolun arkadaşlar 1 kişi yardımcı oldu

Excel Vers. ve Dili
eee
gönderdiğim örnekte açılan formdaki butonu tıklayınca exel den alıyor

access te al diye bir tablo var ve bu tablonun f1.f2.f3.f4 diye 4 tane kolon var

birde alma işlemini yapacak bir makromuzvar makroyu tasarım görünümünde açarsan excel adresini görürsün kendine göre ayarla
makronun altına komutçalıştır\sayfayı yenile ekle anında göstersinm