accesle mail yollama

Excel Vers. ve Dili
2003ofis
accesde aldıgım raporda degişiklik yapmadan (hesaplamalar ve başlık bölümü ) excele atma imkanı veya tabloyu excele attıgımda otamatik bu hesapları ve başlıgı yapıp *.gmail adresine mail atma işlemi olabilirmi iligilerinizden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum

Excel Vers. ve Dili
2010
access ile direkt olraka mail gönderebilirsin yazıcı çıktısını yani "raporu" direkt olarak e posta ile atabilirsiniz.
fakat örneğinizi atınız ki size yardımcı olalım

Excel Vers. ve Dili
2003ofis
Accesde mail yollama

access ile direkt olraka mail gönderebilirsin yazıcı çıktısını yani "raporu" direkt olarak e posta ile atabilirsiniz.

sayın atilla52 raporun karşıda excel olarak gözükmesi gerekmektedir ilginizden dolayı teşekkür ediyorum

Excel Vers. ve Dili
2010
access ten excel formatında email gönderme

sayın atilla52 raporun karşıda excel olarak gözükmesi gerekmektedir ilginizden dolayı teşekkür ediyorum
sayın sonmez benim yazmış olduğum cevabı geri yazmışsın örnek koyarsan daha kolay olacağını söylemiştim. işlemine önderlik edecek bir örnek ekte gönderiyorum herşey cmdemailgönder buton olay yordamında başka bir özellik yok. iyi çalışmalar diliyorum.

Excel Vers. ve Dili
2003ofis
eposta

sayın atilla52 eposta için teşekkür ediyorum fakat şu sorun var başlıkları atmıyor metin30 metin31 gibi başlıklar geliyor döküman tamam ama başlık sorunu var, bunu gmail olarak yollama şansım yok degilmi teşekkür ediyorum ilgilerinizden dolayı