access de actıvex sorunum var

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Arkadaşlar,
Ekli jpg de çıkan hatayı görebilirsiniz.
PROBLEM :

Şirket bünyesinde Windows 2003 yüklü Thincilent Server var bu server üzerinden thincilient ler çalışmakta ancak yapmış olduğum programdaki butonlara tıklandığında activex hatası veriyor.Windoes 2003 üzerinde bulunan office 2003 update edilmiş durumdadır.Jet 4.0 service pack8 olarak güncellenmiştir.Windoes XP yüklü makinalarda sorun yok ancak thinclient ler üzerinden program çalışmıyor.Acil yardımınıza ihtiyacım var.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Arkadaşlar yokmu yardımcı olabilecek bir arkadaş

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002
Tamamen Windows 2003'ün ActiveX çalıştırma ile ilgili güvenlik ayarlarında sorun var gibi görünüyor.
Bunun üzerinde araştırma yapın.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Kontrolü ilk baştada yapılmıştı

Bu konuyu aşmadan öncede ayarlarına bakmıştım ama tekrar kontrol ettim fakat güvenlik ayarları ile alakalı değil.Düşük seviyede olmasına rağmen bu hatayı veriyor.Konuyu çözmem lazım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002
ThinClient'lar ile ilgili hiç bir çalışmam olmadığı için
en azından benim başka bir fikrim yok maalesef.

Excel Vers. ve Dili
2003 TÜRKÇE
Sayın Casparov...
Sorununuz Türkçe karakter kullanımından kaynaklanıyo olabilir diye düşünüyorum..
Sorun yaşadığınız formun kodlarını Türkçe karakter kullanmadan yeniden oluşturmanızı tavsiye edebilirim...Var olan formu düzeltmeye çalışmayın, bence yeniden oluşturunuz...
Form üzerinde veya Tablolarda kullandığınız Metin isimlerinide Türkçe karakterlerden arındırmanız gerekebilir...
Ben Window2000 işletim sistemini kullanırken bu hatalar sık sık başıma geliyodu.
Allah tan makine bozulduda Windows XP yükledim kurtuldum...

Excel Vers. ve Dili
office 2003
Almanca
Sayın Casparov...
Sorununuz Türkçe karakter kullanımından kaynaklanıyo olabilir diye düşünüyorum..
Sorun yaşadığınız formun kodlarını Türkçe karakter kullanmadan yeniden oluşturmanızı tavsiye edebilirim...Var olan formu düzeltmeye çalışmayın, bence yeniden oluşturunuz...
Form üzerinde veya Tablolarda kullandığınız Metin isimlerinide Türkçe karakterlerden arındırmanız gerekebilir...
Ben Window2000 işletim sistemini kullanırken bu hatalar sık sık başıma geliyodu.
Allah tan makine bozulduda Windows XP yükledim kurtuldum...
bende xp var ama bende hala böyle hata cikiyor ....