Access de Hazırladığım

İyi Günler dileğiyle , Access de hazırladığım Personel Takip Programım var ve win98 üzerinde bütün butonları çalışıyor ama Xp üzerinde menü kısayolları çalışmıyor ve ne şekilde aşacağımı sonuşlandıramadım yardımı olursanız sevinirim . ofis 2000 de yazdım programı ve gerekirse programıda koyabilirim buraya

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
bence gerekli oldu sayın ttcirfan buraya eklesen iyi olur zaten biliyorsundur umarım bu başlık örneklerin eklendiği başlık..

umarım çözüm buluruz sorununa kolay gelsin...

Not: Yeni üyesiniz herhalde Hoş geldiniz bu arada. :Dost:

Umarım bulursunuz . Bence baya tefarruatlı oldu . Personelin bilgileri , Resimleri ve Ona dair raporlamaları mevcut .

Dosyayı bir bütün olara gönderiyorum ve para ödemesi yapmak isteyenler varsa hesap numaramıda veririm . :)

Evet yeni üyeyim , Teşekkürler .

Menüyü normal açtığınıza

Kullanıcı Id : menu
Şifresi : ac

yazmayı unutmusun pardon

:kafa:

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ttcirfan,

Öncelikle foruma hoş geldiniz ama yanlış yerde soruyorsunuz sorunuzu. Bur ana başlık altına Access örnekleri ve Bilgileri konuluyor. Sorular anlaşıkacağı gibi Access Soruları ana başlığında.

iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
ilginç bir yazı

ttcirfan' Alıntı:
Dosyayı bir bütün olara gönderiyorum ve para ödemesi yapmak isteyenler varsa hesap numaramıda veririm . :)
Bu konuyu biraz açarmısınız para ödemesi derken programı eklemişiniz kodlar açık(zaten çok teferruatlı kod da yok ) isteyen alır kullanır kendine uyarlar belki belkide mevcut şekliyle

Böyle bir programı paylaşıp buraya eklediğin için sağol ama para kısmını anlayamadım programı pazarlamak istiyorsanız burası orası değil
yok espiriyse ki öyle olmalı (zaten program buraya eklenmiş) :eek:

Birde ben ve sayın modalının uyarısını dikkate alıp Access soruları başlığı altında sorunuzu tekrar sorunuz..

arkadaş, şifreli programın.. eğer kullanılmasını istiyorsan şifresi nedir... yok kullanılmasını istemiyorsan formda ne işi var... yok reklam yapmak istiyorsan bari bi demo koy..

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
ttcirfan' Alıntı:
Menüyü normal açtığınıza

Kullanıcı Id : menu
Şifresi : ac

yazmayı unutmusun pardon
şifresini yazmış arkadaşlar zaten shiftle de geçilebiliyor.
ayrıca güzel bir çalışma teşekkürler tabi hâlâ şaka mı gerçek mi
yazmamış arkadaş sabırsızlıkla bekliyorum para meselesini..

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Çalışanlar formunun kodlarını vbe de açıp kaydettikten sonra forma tekrar dönünce butonların hepsi çalışıyor.. Bütün verileri bir tablo üzerinde toplamak çok mantıklı değil.. Ayrıca vbe de birsürü boş kod girişleri var. Compile de hatalar var.. O butonlara gelinceye kadar daha birsürü eksik ve hata var. Dolayısıyla maddi değeri düşüyor eheheheh.. şaka şaka...

Maddiyata bu kadar hırslı olduğunuzu bilmiyordum ve şaka olmasa arkasına gülcük koymazdım .

Operatör Arkadaş eklenen programı bir zahmet silermisiniz yada ben silebiliyormuyum bir bilgim . ,

Yaptığınız yorumlar için saolun

Zaten para isteğim olsaydı , Şifreleme yapar gönderirdim . Şifrelemeyi kaldırmazdım .

Valla Bravo ne diyeyim . . . . .

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Her şakanın altında bir ciddiyet vardır diye düşünüyorum
bu kadar örnek var forumda incele (şaka da olsa böyle bir yazı bulabilirsen)
ben söylediklerimi alacam...

Madem şaka "Tabiki şaka burası sipariş-satış formu değil" derdin biterdi olay
ama bakıyorum örneği silin falan ..... :hayir: