access formunda koşullu toplama

Excel Vers. ve Dili
.
=Topla(Nz([Malzeme Adeti]*[Malzeme Birim Fiyatı])+Nz([İşçilik Tutarı])-Nz([İndirim]))

yukarıdaki fonksiyonda tüm işlemlerin tutarı görünmekte ama ben tarih faktörüde eklemek istiyorum yani bugün yapılan işlemlerin tutarını gösterecek . date() fonksiyonunu neresine eklememiz gerekir yapamadım yapabilecek olan varmı tşk

Excel Vers. ve Dili
wwwer
Bu Sornun Yanitini Vercek ArkadaŞ Yokmu Acaba Banada BÖyle Bİ Şey Lazim...

Excel Vers. ve Dili
wwwer
benim istediğim şey mesela : 01.01.2007 ile 01.02.2007 arasındaki giren toplamı, çıkan toplamı , borçlu toplamı ve kalan toplamını bulmak. yani tarihe göre toplam bulmak. yardımcı olursanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
wwwer
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Sağolun.:hey:

Excel Vers. ve Dili
.
formda koşullu toplama sorguda değil

arkadaşlar örnek göndermişiniz tşk ama istediğim bu değil bir önceki sorumda bulunan formulle genel toplam alıyorum ama buna sorgu yapmadan herhangi bir tarihteki kayıtları toplayacak o formulun bir tarafına "date" fonksiyonu eklenecek ama neresine eklediysem olmadı. yani sorguda =date() yazdığımızda bugünün tarihini alarak verileri alıyorya aynı işlemi form üzerinde yapmak isttiyorum ekteki örnekte formun altında toplam alanları var buraya yeni bir alan ekleyip örneğin 15.04.2007 tarihindeki satışları göstersin

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Toplam Bugün

İstediğiniz bu mudur?

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
yaa bişey sorucam ; rica etsem bunun açıklamasını da foruma atabilir misiniz???
benim projem için lazım da çok sevinirim lütfennnn:(:(:(:(

şimdi şuan forumda koşullu toplama işleminin anlatımını istiyorum lütfen çok laızmö yaa yardım etmenizi isityorum

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
bu arada hesap defterinin örneğini yollamışsınız. diğer hesap defteri uzantılı açılıyor tekrar yollar mısınız? rica etsem

Excel Vers. ve Dili
.
sayın taruz ilginize teşekkür ederim ama yaptığınız alt form sorguya bağlı aynısı gönderdiğim örnekte var veri girdikten sonra yenile demek yada F9 tuşuna basmak gerekiyor örnekte F9 tuşuna basarsanız sizin yaptığınız pencerenin yanında ki alanda bugünkü satışlar görünmekte yada sorgulardan sorgu 7 de sizinkiyle aynı alttaki satış toplamını gösteren bölüm gibi olmasını istiyorum yani yukarıda satışlar kısmına değer girildiğinde güncelle demeden kendisinin hesaplaması gerekmekte

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
hayırr???

tamam fakat hesapdefterini açamadım , masaüstüne aldım .rar uzantılı olarak açıyor. ben de access'in uzantısı; .mdb olarak kaydettim tekrar hata verdi açamadım ne yapmam lazım örnekteki koşullu toplamayı alabildim:yardim:

raporunu da hazırlamam lazım sizin elinizde var mı? uygulamayı anlatabileceğim bir yazı olmazı lazım 1 ya da 2 sayfalık bir yazı rica etsem :yardim: :yardim: :yardim: :yardim:

Excel Vers. ve Dili
xp türkce 2000
alt form yapma

deedim ama bu alt formu yapamadım yardımcı olursanız sevinirim