Access hastane malzeme stok programı

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2003 TR
teşekkürler

sağol kardeş başarıların devamını dilerim çok orjinal olmuş

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Teşekkürler, başarılı bir uygulama. Devamını bekleriz. Her şey gönlünce olsun.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sevgili isomiks,

ben iki konuyu merak ettim (öncelikle kutlarım güzel çalışma birçok örnek içinde barındırıyor)

1- yedekleme.bat dosyasını oluşturmuşun ve kurulumla eklemişin sanırım kurulum yaptığın programı isterim mümkünse tabiki....
2- yedekleme.bat dosyasını windows altına ayrıca nasıl ekledin?kurulum la mı yaptın bunu?

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
sevgili isomiks,

ben iki konuyu merak ettim (öncelikle kutlarım güzel çalışma birçok örnek içinde barındırıyor)

1- yedekleme.bat dosyasını oluşturmuşun ve kurulumla eklemişin sanırım kurulum yaptığın programı isterim mümkünse tabiki....
2- yedekleme.bat dosyasını windows altına ayrıca nasıl ekledin?kurulum la mı yaptın bunu?
kurulmu install creator pro isimli programla oluşturdum arkadaşım zaten orada dosyanın ekleneceği yeri belirliyorsunuz oradan windows klasörünü seçerek yaptım sıkıntı olursa elimden gelen yardımı yaparım. bende iyi yada kötü 150 küsür inceleyenin ve indirenin içinden yorum yapma nezaktini gösterdiğin için sana teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
ellerine sağlık gerçekten çok güzel olmuş, bende biraz önce kendi yaptığım veritabanını ekledim ama senin yaptığın veritabanını görünce gerçek daha fazla pişmem gerektiğini anladım. Bu arada bende install creator ile oluşturmaya çalıştım fakat programın gözat kısmında .mdb uzantılı dosyaları görmüyor bunu nasıl düzeltebilirim bilgi verirsen sevinirim. Başarılarının devamını diliyorum

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
ellerine sağlık gerçekten çok güzel olmuş, bende biraz önce kendi yaptığım veritabanını ekledim ama senin yaptığın veritabanını görünce gerçek daha fazla pişmem gerektiğini anladım. Bu arada bende install creator ile oluşturmaya çalıştım fakat programın gözat kısmında .mdb uzantılı dosyaları görmüyor bunu nasıl düzeltebilirim bilgi verirsen sevinirim. Başarılarının devamını diliyorum
öncelikle kurulumu yapılacak dosyaları bir klasöre toplayacaksınız daha sonra o klasöre gözatacaksınız eğer kastınız kısayol oluşturulacak yerdeki sadece exe dosyalarını görmesi ise dosya türü bölümündeki all files seçeneği ile .mdb dosyanızı gösterebilirsiniz. ilginiz ve övgünüz için teşekkürler..

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Sn. isomikis;

Çalışmanızı çok başarılı buldum. Görsel öğelere ve küçük ayrıtılara verdiğiniz önemi özellikle taktir ettim.

Bence, başarılı bir programın sadece tablo, formül vb. teknik özelliklerden oluşmadığını yada oluşmaması gerektiğini gösterme açısından gayet güzel bir çalışma olmuş.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Çalışmanızı çok başarılı buldum. Görsel öğelere ve küçük ayrıtılara verdiğiniz önemi özellikle taktir ettim.

Bence, başarılı bir programın sadece tablo, formül vb. teknik özelliklerden oluşmadığını yada oluşmaması gerektiğini gösterme açısından gayet güzel bir çalışma olmuş.
size de çok teşekkürler arkadaşım..

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
çok güzel bir çalışma paylaşım için teşekkürler. başarılarının devamını dilerim.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Eklentilerde var zaten arkadaşım 1. mesajın altında oradan indirebilirsin.. :)

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
hoş bir programa benziyor... başarıların devamını dilerim.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Başarılarının devamını dilerim Güzel çalışma

ASMET67

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-11-2027
Selam.
Güzel çalışma elinize ve emeğinize sağlık.
Ben açmaya çalıştım. Ofis200 İngilizce sürümü ile hata verdi .
Galiba sürün farkından olsa gerek. Hata mesajını ekte gönderiyorum. Sürüm farkıda olmasa daha güzel olurdu.:roll:

Excel Vers. ve Dili
türkçe excel 2000
ddeğerli bir çalışma bu çalışmanı daha ilerilere götürmen dielğiyle ellerine sağlık

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Selam.
Güzel çalışma elinize ve emeğinize sağlık.
Ben açmaya çalıştım. Ofis200 İngilizce sürümü ile hata verdi .
Galiba sürün farkından olsa gerek. Hata mesajını ekte gönderiyorum. Sürüm farkıda olmasa daha güzel olurdu.:roll:

arkadaşım sanıyorum sorun, benim access 2003 (türkçe)'de kullandığım ve senin kullandığın access sürümünde (ingilizce olduğu için olması muhtemel) bulunmayan bir makrodan kaynaklanıyor. Türkçe versiyon yüklemen sorunu çözer tabi gerçekten ihtiyacın varsa.

Excel Vers. ve Dili
2003 Turkce
Arkadasim ellerine saglik...Gayet guzel olmus...Emegin ve paylasimin icin tesekkurler.insanlarin hayirlisi insanlara faydali olandir...Allah razi olsun..