access i ilk açtığımda seçtiğim formun ekrana gelmesini

Excel Vers. ve Dili
Office 2010 İngilizce
Merhaba arkadaşlar,

Ben 2010 office kullanıyorum. Sitede ve internet de araştırmama rağmen soruma cevap bulamadım. Rica etsem yardımcı olan olur mu?

Soru: Açılştığım access dosyasını açtığımda sadece istediğim formun ekrana gelmesini, hatta fullscreen olmasını nasıl sağlarım?

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Dosya / Access Seçenekleri / Geçerli Veritabanı / Form Görüntüle kutusundan açılışta ekrana gelmesini istediğiniz formu seçiniz..

Tam ekran için, ilgili formun Açıldığında (open) olayına docmd.maximize yazmanız yeterlidir..

Excel Vers. ve Dili
Office 2010 İngilizce
İngilizce kullanıyorum. Türkçeleri ile yerlerini bulamadım. Rica etsem ingilizce karşılıklarını yazabilir misiniz?

Excel Vers. ve Dili
Office 2010 İngilizce
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama sadece ekranda istediğim formun görünmesi, hatta fullscreen olmasını nasıl sağlarım?

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama sadece ekranda istediğim formun görünmesi, hatta fullscreen olmasını nasıl sağlarım?
İlk mesajımda tam ekran olayını yazmıştım..:

Tam ekran için, ilgili formun Açıldığında (open) olayına docmd.maximize yazmanız yeterlidir..
Access program penceresini gizlemekse istediğiniz; buraya bakınız..:

http://www.excel.web.tr/f171/access-penceresinin-gizlenmesi-videolu-anlatym-t49423.html