access i tablette açmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
MS OFFICE 2010
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
14/02/2018
access i program şekline nasıl dönüştürürüz ve bunu samsung tablette açıp kullanabilirmiyiz?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 tr
access i program şekline nasıl dönüştürürüz ve bunu samsung tablette açıp kullanabilirmiyiz?
Program şekline dönüştürmekten kasıt, Access olmadan çalıştırmak ise
Access runtime dosyalarını ilgili bilgisayara yüklerseniz, bu bilgisayarda access olmadan access'de hazırladığınız dosya çalışır

Samsung tablette çalışırmı tabletteki işletim sistemi nedir, normal office çalışıyormu

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2010 & ACCESS 2007 ENGLISH
Sanırım kastettiğiniz, access'i *.exe şeklinde kaydetmek ve formlar aracılığı ile kullanmak.

Maalesef mümkün değil.

Excel Vers. ve Dili
MS OFFICE 2010
14/02/2018
Program şekline dönüştürmekten kasıt, Access olmadan çalıştırmak ise
Access runtime dosyalarını ilgili bilgisayara yüklerseniz, bu bilgisayarda access olmadan access'de hazırladığınız dosya çalışır

Samsung tablette çalışırmı tabletteki işletim sistemi nedir, normal office çalışıyormu
evet access olmadan çalıştırmak ancak tablette microsoft office yok farklı office programı mevcut

Excel Vers. ve Dili
MS OFFICE 2010
14/02/2018
Sanırım kastettiğiniz, access'i *.exe şeklinde kaydetmek ve formlar aracılığı ile kullanmak.

Maalesef mümkün değil.
.exe olarak değil ama access tasarım bölümleri gelmeden sadece hazırlanan formlar,raporlamalar falan çalışsın kısacası program gibi çalışsın.

Excel Vers. ve Dili
MS OFFICE 2010
14/02/2018
Birde Arkadaşlar excel de hazırladığım bir tablom var ancak dosya boyutu oldukça fazla. çok fazla formülden oluştuğu için kasmalar yapıyor bunu access te nasıl hazırlayabilirim tabloma bağlı bayi listem, satış listem vb. sayfalarım var ben sadece kapak kısmını koydum daha net anlaşılsın diye bunu. mesela accesste bayi adından süzme yada aratma yaptığımda ilgili alanlar dolu olarak gelsin. bunu nasıl gerçekleştirebilirim çok şeyler denedim ancak hepsi başarısız oldu accessi hiç anlayamadım ancak excel de çok zor çalıştırıyor şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...