Access için Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
2000 türkçe
Arkadaslar bana access te yapılmış örnek Arsa ve Emlak satış varsa gönderebilirmi.

Sevgiler

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın malibu22,

Lütfen soru sormadan forum kurallarını iyice okuyun. Bu şekildeki başlıklarla bir sonuca ulaşamazsınız.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2000 türkçe
sayın modalı ; Ben yeni forum kullanmıyorum ve nasıl soru sorulacağını biliyorum cevap alırım alamam o ayrı ama sizin bu anlamsız mesajınız canımı sıktı siz okudunuz sorumu varsa örnek koyun yoksa böyle anlamsız mesaj yazmayın yazmak için değil yardım için yazın .. kusura bakmyın .

İyi akşamlar.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın malibu22,

Forum kurallarını ben koymadım ama üye olan herkesin bu kurallara uyma mecburiyeti var.

Aynı soruyu tekrar yanlış bölüm altında sormuştunuz ve adminler bunu forum çöplüğüne attılar ve altına bir uyarı koydular.

Excel Vers. ve Dili
2000 türkçe
Tamam Yardım için sağolun .. Üye olduğum zaman okudum sorumu ilk diğer tarafa dalgınlıkla koymuştum tekrar oraya koymadım, onuda admin hatırlattı onun üzerine tekrar buraya koydum . Kusura bakmayın siz millete yardımcı oluyorsunuz diye benim başlığımı eleştiremessiniz ki başlığım da (Access için Yardım) idi. Bunun anlaşılamayacak bir başlık değil zira 33 kişi görüntülemiş hadi ben 30 kişi diyim kimse yorum hatta sizin gibi eleştiri yapmamış ama siz anlamamışsınız olabilir, bir daha sizin anlayabileceğiniz gibi başlık açarım. Tabi soru sorarsam .. Emlak işinide çözdüm access de ben bilgisayar programcısıyım yaşın 44 access hiç kullanmadım zamanımda hiç yok çözmeye uğraşmayım diye örnek olursa ona harcayacağım zamanı örneğe bakarak çözüp zaman kazanmak istedim, access i çözdüm bir kaç saatimi aldı olsun farketmez genede teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...