access ile eczane akıp programı

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
arkadaslar bana acele lazım elinde olan yada yardım edecek vardır umarım.
konu eczane ilac stok programı

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
örnekte

İŞİnİ GÖrÜr Sanirim

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

başkalarının yaptığı programlar işine yaramaz ancak sana fikir vermeliler kendi programını kendin yapki arıza verdiğinde nerede arıza olduğunu ve sebebini bilesin diğer türlü başkasının yaptığı bir programı kullanmaya başlarsınız aradan bir süre geçtiğinde arıza verir içinden çıkamazsanız girdiğiniz bilgi ve verdiğiniz emek boşa gider zaten accessi en iyi öğrenme yolu kendi projeni kendin yapman ve kullanmaya başlaman çünkü kullanmadan nerede eksiklikleri olduğunu anlayamazsın

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
sayın gülsüm1

sayın gülsüm1 görüşlerinize saygı duyarak katılıyorum yerden göğe kadar haklısınız sizi taktir ediyorum katkılarınızdan yardımlarınızdan ötürü siz bu form için bulunmaz bir hocasınız emekleriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim ama biraz sivri dillisiniz acaba kaprismi yapıyorsunuz diye düşünüyorum herhalde arkadaşın sorusunu tam okumadınız orda acele lazım elinde olan varmı diye yazıyor ögrenmek için sormuyor yardım severliğiniz kadar birazda hoş görüşlü olsanız bulunmaz hint kumaşı olabilirsiniz daha öncede bir arkadaşla polimiğe girdiniz lütfen sivri dilli olmayınız size yakışmıyor sizi kırmak amacım değil her insanın bir kusuru olabilir kişi bunu bilse zaten yapmaz lütfen bunu size sataşmak ve kırmak için yazmıyorum sizi seven dir dostunuz olarak algılayın lütfen

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

şimdi ben burda sivri dilli ve hoşgörülü olmayacak ne dedim anlayan varsa söylesinde bende bir daha o kelimeleri cümlelerimde kullanmayayım yada Türkçeyi bilmiyorsam öğreneyim

yazdıklarım tamamen iyi niyetli düşünceler yanlış anlaşılıyorsa bir kişi yalnızca bir kişi söylesin bir daha böyle düşünceler yazmayayım

sana tavsiyem formda gulsum1 diye bir aratman ne kadar hoş görülü olduğumu görürsün

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel XP Türkçe
Daha önce de forumda bu tür mesajları okuduğumda bu konularda yorum yapmak istemedim. Forumun amacına uygun olmadığı kanaatindeyim. Bu mesajıda yazmak istemedim. Fakat şimdi sayın gülsüm1 'e haksızlık edildiğini düşünüyorum. Belki kendine has bir üslubu var denebilir. Ancak sivridilli denemez. Üstelik yazdıklarında haksız da değil. Mesajda eklenen uygulama sayın bysmallfinger 'in işini ne kadar görür bilmiyorum ama sayın gülsüm1 'in haklılığını ortaya koyuyor. Başkalarının hazırladığı uygulamalar kendi isteklerinizle hiç bir zaman tam örtüşmez. Tasarımında değişiklikler yapmanız gerekir. Ekli uygulamanın kodları şifreli ve tasarıma kapatılmış.
İnşaallah yanlış anlaşılmamıştır. Niyetim kimseyi kırmak değil. Herkese iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 tr
....

Teşekkürler