Access Menu gizleme

merhaba arkadaslar siteden indirdigim access menu gizle secenegini kullandım ama bır problemle karsılastım menuyu gizleyen form uzerıne bır buton koyuyorum ona hareket verdıgım zaman ıstedıgım yere gıtmıyor veyada gıdıyor olabılır fakat bunların acıldıgını goremıyorum access menu gızleme hakkında detaylı bır bılgı verebılırsenız cok sevınırım tesekkurler

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın sweetxangelx,

Öncelikle foruma hoş geldiniz.

Ama biraz araştırmacı olalım. bu konu daha önceleri işlendi tartışıldı. şimdi bir daha anlatmak enerji ve zaman kaybı değil mi?

access penceresini gizle olarak arama yaparsanız sonuca ulaşırsınız.

İyi çalışmalar

BESST

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2002
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-12-2027
sayın MODALI
uyarınıza istinaden ihtiyacım olduğuna karar verdiğim menü gizleme konularını aradım fakat menü gizlemeyle ilgili bir sonuç bulamadım , yeni kayıt olan arkadaşın bulup indirdim dediği koduda bulamadım , herhalde bende bir sorun var :)

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
ben arama yapmıyorum bildik eski konuları çünkü sayın modalı unutmuş olmalı herhalde eskiye ait o kadar çok kaybımız varki hâlâ onlara ulaşamıyoruz ve site yönetiminin bu konuda bir çalışması var mı yokmu bilmiyoruz malesef

Excel Vers. ve Dili
Offıce 2007 - English
Access pencerelerini gizleme

Şimdi tüm barları saklamak için STARUP daki işaretlerden database i gösteri kaldırırsan açılışta database görünmez.daha sonra status barın işaretini kaldırırsan sana yardımcı olan form denetimi işaretleri kalkmış olur.Tümünü kaldırırsan sadece file.insert ve window seçenekleri kalır.tek yaşayacağın problem mail göndermede yaşarsın.onuda mail göndereceğin raporun yanına mail gönder butonu koy.ha şuda var.Startup bölümünde advanced bölümü var.burdaki işareti kaldırırsan F11 ile database e ulaşamazsın.eğer database e ulaşılmasını istemiyorsan F11 deki işareti kaldır.ama o zamn form denetimi yapamazsın.