access menuleri nasıl gizleriz

Excel Vers. ve Dili
turkce
merhaba,

Access programını actıgımız zaman kullanıcıların sadece acılan menulerde islem yapmasını dosya düzen görünüm tablolar sorgular vs menulerı kapatabılırmıyız ?

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
araçlar/başlangıç menüsünü kullanabilirsin

Eğer makro kullanarak kendi menünü oluşturduysan ben kendi yaptığımı söyleyeyim araçlardan başlangıç menüsünü tıklayıp menü çubuğuna kendi menü adını seçiyorum standart menü kullanma iznini kaldırıyorum ordaki işaretleri tam olarak hatırlamıyorum ama başlangıç bölümü ile yapıldığını söyleyebilirim.

dosyayı mde yaptığında da değişikliklere kapatmış oluyosun

Ancak menüde kullanıcının ihtiyaç duyabileceği kes, kopyala, yapıştır, yazdır, baskı önizleme vb. standart işlemler yer vermezsen veri girişi işkence olabilir.

kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
turkce
tesekkurler

merhaba,

soyledıgınız yerden menuler gızlenebılıyor fakat dosya duzen gorunum vs bunları kaldıramadım benım ıstedıgım tamamen yukarıdakı menulerı gızlemek bırde kaldırdıktan sonra tekrar gerı almak ıstersek ne yapmak gerekıyor

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
umarım olur

ekteki resmi ve üzerindeki yazıyı bir inceleyin

kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
turkce
eski durumuna nasıl getirebilirim

resimde goruldugu sekılde menulerı gızledım eski durumuna getırebılmek ıcın ne yapmak gerekıyor

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
pişman mı oldun?

şaka tabi

açılırken shift tuşuna basılı tut normal açılır

kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
turkce
super

gercekten tesekkur ederım oldu bu ıs gıbı proje bıtınce orneklere eklerım

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın arkadaşlar,

Bu konu çok kez işlendi. Access penceresinin görünmemesi veya doğru hatırlıyorsam meis ile ilgili bir başlık da çözümler var. Bir de onları inceleyin.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
turkce
link vermek

merhaba,

Arkadaslar sordugumuz her soruya daha once ıslendı bır yerlerde vardı seklınde cevap vermek yerıne bılen arkadasların ılgılı lınk ı soru cevaplarına eklemelerı daha kullanıslı olacaktır dıye dusunmekteyım. tabiki bu konular internetteki bir cok forumda işlenmiştir buna suphemiz yok ama burasının bir farkının olması gerekır bana gore "bılgıye en dogru ve cabuk ulasılabılen forum" seklınde olursa bır mahsuru olmaz dıye dusunuyorum, yardımlarınız ıcın tesekkurler.