Access Örnekleri isteği..

Access Ã?rnekleri isteği..

Arkadaşlar foruma bugün üye oldum Access öğrenmek istiyorum bunun için Zeydin Pala'nın 24 Derste Access 2003 kitabını aldım ve buraya üye oldum ... bu forumdan işime yarayacak hazır yazılmış benimde üzerinde oynama yapabileceğim şablonlar bulmayı umuyordum ama bütün örnekler ingilizce bu nedenle bana pek faydalı olmuyor ... sizden ricam benim işime yarayacak örnekler varsa buraya eklemeniz .. teşekkür ederim ...

Merhaba golgee,

Ã?ncelikle foruma hoş geldin.Access konusunda yaşadığın sıkıntıyı anlıyorum.
Bu konuda sana tavsiyem aşağıda verdiğim linkteki uygulamayı birebir uygulaman.Mantığı anladıktan sonra gerisi gelir.Ek olarak başka kaynaklardan temin ettiğim türkçe bir örneği ekliyorum.Umarım işine yarar.Kolay gelsin.

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=3288

bunuda incele arkadaşım sanırım işine yarayacaktır....
saygılarımla..

BİLGİ PAYLAÞTIKÇA DEÐER KAZANIR..........

selam arkadaşlar bende aranıza yeni girdim access öğrenmeyi çok istiyorum vede benim access te bir stok cari programına ihtiyacım var yardımlarınız için şimdiden teşekkürleri sunmak istiyorum

Merhaba,
Ben de grubunuza yeni katıldım.
Bu işte ben de yeniyim. Kendime veritabanı oluştumaya çalışıyorum. Firma ve kişlerden oluşan 2 ana tablom var. Bunlar arasındaki ilişkiyi nasıl kurabilirim. Örneğin firma tablosunda bir pencerede o firmada çalışanları listeleme veya kişiler tablosunda bir pencerede çalıştıkları firmayı listeleme.
Eğer bu konuda basit bir örnek varsa konuyu algılamam için gönderirseniz çok memenun olurum.
iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2003 - TÜRKÇE
arkadaşlar böyle yararlı bilgileri paylaşıma açtığınız için çok teşekkür ederim. bu soruyu soran kardeşimize de teşekkürler. takıldığım yerlere olursa herbirerinizi sorularımla rahatsız edebilirim belki şimdiden kusura bakmayın. çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim

Excel Vers. ve Dili
ingilizce 2003
Merhabalar... Ben Boğaziçi Üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim ve 2kişilik gruplar halinde Ms Access projesi hazırlamamız lazım buradaki birçok örneği inceledim ama öğrendiklerimle birleştirirsem fazla detaylı programlar ..Eğer ne hakkında yapabileceğime dair yardımcı olabilirseniz sevinirim ve ayrıca hep satış sipariş üzerine birşeyler yapılıyor daha orijinal birşeyler olmalı diye düşünüyorum. İnternet ortamında bu siteye rastladım ve sormakta bir sakınca görmedim.. Teşekkürler....

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın Medusa20,

Siz önce ne yapmak istediğinize karar verin sonra forumda el birliği ile işi sonuçlandırırız.

Size iyiaraştırmalar :)

Excel Vers. ve Dili
ingilizce 2003
modalı' Alıntı:
Sayın Medusa20,

Siz önce ne yapmak istediğinize karar verin sonra forumda el birliği ile işi sonuçlandırırız.

Size iyiaraştırmalar :)
Ben çok özür dilerim "Access Örnekleri isteği" konulu başlığa alakasız bir soru sorduğum için :hihoho: