access ole nesneleri için buton

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
merhaba

siteden indirdiğim bir örnek çok işime yaradı arkadaş forma excel belgesini ole nesnesi olarak bağlamıştı. ben word olarak o özellikten çok faydalanacağım sanırım

ama arkadaş şöle yazmıştı; ole nesnesini bir önceki kayıttan kopyalayıp yeni kayıda yapıştırın diyodu. bu son kullanıcı için bi sıkıntı olabilir diye düşünüyorum

bunu aşmak için bir buton koyulup yani kayda gidilmesi ve bu kayda ole nesnesi olarak bi (word belgesi mesela) eklemesi sağlanabilir mi ben beceremedim

yardımcı olursanız ya da sitede daha önce yayınlanmış bi örnek varsa bildirirseniz sevinirim, saygılar.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
çok mu zor yoksa imkansız mı

sorduğum konuya ilişkin öle bir çözüm yok mu yani ole nesnesi için forma bi buton koyamaz mıyım?

çünkü soru epey fazla görüntülenmiş ama cevaplama yok öyleyse ben de pes edeceğim

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
yok mudur kolayı

meraba

arkadaşlar ole nesneleri programımı zenginleştirmemi sağladı özellikle wor resmi ekleme konusu iyi oldu fakat daha önce bahsettiğim gibi bir buton koymadığım sürece son kullanıcılar sorun yaşıyolar.

bahsettiğim buton yeni kayıda gitmeli ve o kayıt için bi öle nesnesi yapıştırmalı

olmazsa bunu söyleyin de ben de umudu keseyim

ilginize şimdiden teşekkürler:yardim: