Access Sorgu,Animasyon,Parola

Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba güzel dostlarım ben size 3 tane soru soracağım.Ektedede dosyayı ekledim.
1- Programın açılışında bana bugun ödenecek borçların listesini çıkmasını istiyorum sorgudan mı olacak artık siz daha iyi bilirsiniz.
2- Birde yaptıgım programın janjanlı olmasını istiyorum:) açılışta program yükleniyor diye bir animasyon mu olacak artık %5..%35 %65....diyemi sayacak
3- Programın açılışında kendimizin yaptıgı bir parola olmasını istiyorum arkadaşlar daha önce yapmışlar formda var inceledim ama anlayamadım pek....
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

öncelikle ekte bir şey yok sonra

açılış istiyorsan benim kyduğum access kod deposunda var yükleniyor diyeceksen progresbar diye bir activex var onu kullan ve timere bağla zaman her saydığında bar bir ilerlesin ve bittiğinde de şifre sorduğun ekranı getirsin o ekranda ise active x lerden text box koy ve onun özelliklerinden pasword olayını etkinleştir

olayada güncelleştiğinde şifre doğru ise şu formu aç değilse programı kapat de

Excel Vers. ve Dili
2003
:) Unutmuşum açıklamaların için teşekkürler yinede şimdi ekliyorum formu ilgilenenler için

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

önder kardeş sen formunda bir ilerleme göstermeden daha detaylı alegilli şeyler istiyorsun bu örneğe ben istediğin şeyleri koydum ve sana gönderdim diyelim sen sadece bu örnekte kullanabilrsin biraz daha gelişmiş bir şey yap ve bizde yaptığına değsin senin dediğin 2 sayfa dolusu kod yinede istediğin şeyi yaptım

şifre = esref

önce yanlış şifre girerek dene