Access Tarih Sorunu

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
İyi Geceler arkadaşlar ve üstadlar bir apartman yönetim programı inidridm siteden yalnıuz gider veri girişi yaparken tarih 2008 olarak geliyor ve 2011 yapamıyorum hatalı tarih diyor bu tarihi nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirirm

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-04-2024
YonetimGiderleri tablonuzu tasarım görünümünde açarsanız fatura tarihi alanına iki tarih arasında ölçüt konduğunu göreceksiniz (>=#01.01.2008# And <=#31.12.2008#) ölüçütü silerseniz tarih alanı girişlerinizi istediğiniz tarihi girebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
birde bu veri girişleri tek seferde tamamını silebileceğim bir teknik varmı dır ben bunu 2011 yılına uyarlamak istiyorum

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-04-2024
ilgili tabloyu açarak tüm kayıtları seçebilir ve silebilirsin

Excel Vers. ve Dili
5 türkçe
Eski bir konuda olsa soru sormak istiyorum; ekli dosyada (ekli dosyadan kastım;ilk mesajdaki ApartmanHesapDenetimi.rar) sayfa raporlama seçenekleri çalışmıyor, yeni rapor oluşturmak istediğimde rapor sihirbazında kullanılabilir alanlar kısmında seçenekler çıkmadığı için ileri gidemiyorum.
Nerede hata yada eksik bir şey var bulamadım ; verileri excele atarak rapor hazırlamak istediğimde de ver dediğimde boş atıyor, excel den çağırdığımda ise kişi isimleri yerine sıra numarası getiriyor , bu işlem tipi içinde geçerli işlem tipinde işlem adı yerine kayıt sıra numarası getiriyor.Sanırım access ve excel bilgimin yetersizliğinden kaynaklı.
Yardım alabilirsem sevinirim.Teşekkürler.