Access 'ten Visual Basic'e Dönüştürme...

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
access'te yapmış olduğumuz projelerimizi vb 'ye çevirebiliyormuyuz diye kendi kendime soruyordum biraz önce nette gezerken şöyle bir ileti buldum; AccesstoVB 4.7 bu program sayesinde access'i visual basic 6.0 'a çevirebiliyormuşuz bilgisi olan varsa paylaşmak adına bekliyorum.

Kolay gelsin. :hihoho:

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Ya bu konu hakkında bilgisi olan yok yada konunun ehemmiyeti yeterince anlaşılmadı.

Şöyle; Eğer yaptığımız programları visual basic 'e dönüştürebilirsek bunuda paketleyip sunarsak, access kurulu olmayan bir pc'de bile programlarımız çalışır
ve tasarımına erişilir sıkıntımız da olmaz bize ait birşey olur.

Tabi bunların olacağı benim varsayımım henüz ilgili program hakkında bilgi toplayamadık anlaşılan araştıran da yok :roll:

Not= İşin garibi 24 kez görüntülenmiş bir konu neyse :lol:

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın karaayhan,

Araştırdım gerçekten böyle bir program mevcut. Lisansı 400$ dolar. Anladığım kadarıyla gerçekten uygulamayı işleyip basic uygulamasına çeviriyor. Ancak ne kadar başarılı bilemiyorum çünkü denemedim. Bu aşamada da pek de düşünmüyorum, ancak web de demosu da var indirip denemeye değer.

iyi çalışmalar :D

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Sayın modalı,

Ben bahsettiğiniz programın demosunu indirdim fakat access97 yi visual basic'e çeviriyor artı şifre istiyor nasıl Demoysa anlamadım.

Sizin bulduğunuz örnek access 2002-2003 'ü çeviriyorsa lütfen linkini ekleyin buraya
şimdiden teşekkürler

iyi çalışmalar :yazici:

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
ama, bu indirdiğim demo da access97ToVb ve buda serial no suroyur ...
nasıl demoysa yine anlayamadım.. :eek: