accesstan excele istediğim hücreye veri yerleştirme

merhaba access dosyam var bu dosyada bazı verileri accessin istediğim hücrelerine yerleştirmek istiyorum..bazı veriler uzun alt alta 20-30 sıra bunları a1 hücresinden itibaren adı soyadının adı soyadı alanına aktar nasıl yapabilirim.? teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ahmetyurtkan,

Size cevap yazmamaya karar vermiştim. Ama yine bu soruyla tüylerim diken diken oldu. Aynı sorunun cevabı iki ayrı başlık altında uzun uzun anlatıldı ve bir sürü örnek eklendi. (Hem de daha forumun ilk sayfası içinde)

Siz yine forumda gerekli aramayıı yapmadan aynı soruları tekrar tekra sormaya devam ediyorsunuz. Cevap almayınca da hitap üslubunuzu bozuyorsunuz. :eek: :bad:

arkadaşım bu soruyu yazarken sizin bu şekilde yazıcağınız inan aklımdan geçti arama kısımından aratmadığımımı sanıyorsunuz arattım ama klasik makro ile excele gönder yöntemi benim istediğim cevabı bulamadığım için yazdım.Hitap şeklini ne zaman bozdum hatırlamıyorum bozacağımıda sanmıyorum burası forum sorunu sorarsın insanlar paylaşmak isterse cevap verir paylaşmak istemiyorsa yazmaz bunda üslüp bozulacak bir durum yok...bence linkini ekleseydiniz daha iyi olurdu..