Accesste Resİm Eklemede Hata

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
Herkese Selam Personel Bİlgİ GİrİŞİ Şeklİnde Bİr Verİtabani OluŞturdum. Daha Önceden Her Personele Resİm EkledİĞİm Zaman DeĞİŞİk DeĞİŞİk Çikartiyordu. Ama Sonradan Ayarlarini BozmuŞ OlacaĞim Kİ Resİmlerİ Ekte GÖnderdİĞİm Gİbİ Yanİ Altinda Resmİn Adi Ve Ufak Resİm Olarak Çikartiyor.bunun Sebebİ Nedİr Acaba ÇÖzÜm Olabİlecek ArkadaŞlara TeŞekkÜr Ederİm.

Excel Vers. ve Dili
2010
siz bu ole nesnesi üzerinde tasarım görünümünde iken sağtuş ekle diyorsunuz dosyadan yada işte onun gibi birşey oradan resmi icon olarak göster şeklinde bir seçenek var onu seçmişsiniz ondan sonrakile tabiki öyle bir görüntü veriyor o ayarı düzeltiniz
iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
sayın atila52 bey dediğiniz gibi yapmadım icon olarak göster düğmesine basmadım. yeni deneme amaçlı tekrar tasarım yapıyorum ondada aynısını yapıyor.

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
sayın atila52 bey dediğiniz gibi yapmadım icon olarak göster düğmesine basmadım. yeni deneme amaçlı tekrar tasarım yapıyorum ondada aynısını yapıyor.
aşağıdaki linklere sizin istediğiniz gibi iki çalışma eklemiştim. Bir inceleyin. Neticeyi buraya yazarak kibar bir davranış sergileyeceğinizden eminim.İyi çalışmalar

http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=32193
http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=32689
Şimdi farkettim aynı problem yüzünden iki soru başlığı açmışsınız. Halbuki size verdiğim linkte önceki soru başlığınızda cevap vermişim.Soruyu sorup verilen cevapları niçin takip etme gereği duymayıp yeni başlıkta soru soruyorsunuz.Unutmayın size verilen her cevap cevap veren için size ayrılan bir zaman ayrıcalığıdır.Ayrıca bu form hepimizin aynı soruyu değişik başlıklarda açmak formmumuzda soru kirliliği yapmaktan öteye gidemez.Lütfen daha dikkat edersek aradıklarımızı daha kolay buluruz ve forum daha verimli olur.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 tr
düşünceli bey uyarınız için teşekkür ederim ben diğer yerdeki sorumu daha önce sormuştum. ve eklenen dosyaları inceledim ve kendime aktarma yaptım. fakat olmadı. o yüzden hatanın nasıl olduğunu göstermek için ekli dosyalarla burada yazmak gereksimi duydum. forumda bulunan tüm resim dosyalarını indirdim ama kendime göre adapte edemedim. bira acemiyim. inşallah en kısa zamanda tekrar denerim. verdiğiniz yanıt için teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
örnek

örnek ekleyin size yardımcı olmaya çalışayım.