acceste kullanıcı hesabı oluşturma

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
acceste yaptığım programda birden fazla kullanıcı tanımlayıp, tanımladığım kullanıcıların ne zaman giriş yaptığını ve ne yaptığını görebilirmiyim
hepinize teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
cevap yok (mu?)

Arkadaşlar lütfen yardım edin böylee bir şey yapabilirmiyiz. yapamayacaksak boş hayaller peşinde koşmayalım

Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
Kesinlikle yapılabileceğini biliyorum, vb de tanımlayarakta yapılabiliyor, ancak bu kullanışsız, ne kullanıcı adı ne de parola değiştirilebiliniyor. Birde tablo oluşturuluyor, kullanıcılar orada tanımlanıyor, şifrelerde orada, hatta hangi tarihte saat kaçta girdiğinide görmek mümkün, hatta kullanıcılara şifrelerini değiştirme imkanıda veriliyor, buna benzeyen bir örnek görmüştüm, ancak benim elimde yok. Neyse arkadaşlar yardımcı olur umarım, kolay gelsin.

Bu mesaj, düşündüğünüzün olalabileceğini bildirmek amaçlı gönderilmiştir.

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
kardeş ilgin için teşekkür ederim elinde bu şekilde örnek olan arkadaşların paylaşmasını bekliyorum

Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
aksi123 arkadaşım örnekler kısmını kontrol etmen senin için faydalı olabilir.
Mesela telefon bayisi için yapılmış bir örnek, kullanıcı adı ve şifre tanımlamalı, hemde tablodan, daha ilginç te muhakkak vardır, onada arkadaşlar ekler diye düşünüyorum.

Bahsettiğim programın lingi, http://www.excel.web.tr/f58/turkcell-bayii-icin-t68478.html kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
çok teşekkür ederim aradığım program buna benzer ama ben daha çok programın log' tutmasını istiyorum

Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
Sayın aksi tabloda belirleyeceğiniz alanlarla kullanıcının programı açış tarihi, açış saati, dakikası, yordamda kullanacağınız kodla çıkış tarihi saatini belirliyebilirsiniz,

Hangi kayıtlarda dolaştığını anlamak istiyorsanız, doğrusu bunun nasıl olacağını bende bilmiyorum.

Kolay gelsin.