acceste menuleri gizlemek

arkadaşlar elimde bir program var shift tusuyla girdiğim zaman gerek tabloda gerek sorguda gerekse formlarda hiç bir şey gözükmüyor bunu nasıl gizlemiş olabilirler. veya nasıl açabilirim. (form sayfası açılıyor biryerlere veri kaydı yapılıyor ama ben nereye kayıt yapıldığını göremiyorum.)

sonucu bana da bildiriraseniz seviniri.aynı sorun bende de var.kolay gelsin..

Bu konuya niye cevap yazılmamış acaba, kriz geçireceğim.Bu problemi çözebilmek için saatlerdir forumda geziyorum. tam benim problemi çözecek sayfaya geliyorum. sonu boş, ilgilenen olmamış.Sayın modalı bu işe de bir el atsan

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın enasmu,

Size shift tuşunu kullanılabilir yapan VBA kodunu yolluyorum ama onu çalıştırmak size kalmış

Kod:
Sub EnableShiftKey()

Dim db As DAO.Database
    Dim prp As DAO.Property

Set db = CurrentDb
    db.Properties.Delete "AllowBypassKey"
    Set prp = db.CreateProperty("AllowBypassKey", dbBoolean, True, True)
    db.Properties.Append prp

db.Properties.Refresh

Set prp = Nothing
    Set db = Nothing

End Sub
İyi çalışmalar :D

Sayın modalı sorun shift tuşuyla açılmaması değildi. sorun şu; shift tuşuna basarak dosyayı açıyorum. veritabanı açılıyor.ama Tablolar, sorgular, formlar vs... bölümlerinde hiç bir şey gözükmüyor. fakat dosyayı shift olmadan açtığınızda açılan bir form var ve onun içerisinde diğer formlar ve bilgiler var. Veritabanını tablolar bölümünün görüntüsü ekteki gibi.Saygılar
Sayın karaayhan, dosya boyutu büyük olduğu için gönderemiyorum. ama bu konu üzerinde çalışıyorum. benzer küçük bir dosya bulduğumda göndereceğim. saygılar

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
sayın enasmu access de araçlar/secenekler/görünüm/gizli nesneleri kutusunu işaretleyin ilgilenenler için shfit tuşunu kaldıran programı ekte

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın simendifer,

Şimdiye kadar neredeydiniz. Bunu access örnekleri bölümüne de eklerseniz bulmak açısından daha kolay olur.

Teşekkür ed :icelim: iyorum

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sayın enasmu veritabanı düzenle onarı deneyin dosyanın boyutu küçülecektir
birde rar attınız mı iyice küçülür sanıyorum.

karaayhan38@gmail.com

bu adresime atarsanız da sığası yeterlidir sanırım...

slm.

İşte olay bu yaa. simendifer ellerine sağlık böylece bu konu da tamamlanmış oldu. sayende..tşk