Acil hasta kabul ve numaralandırma programı lazım

Excel Vers. ve Dili
MRB
sayın excel üyeleri ve yöneticileri hepinize kolay gelsin sizden bi ricam olacak çalıştıgım sağlık ocagında hastaları yönlerdirmek için hasta kabul programı lazım elinde öle bir program yapmış olana varsa yada mevcut arşivlerinde varsa bana göndere bilirlermi tşk edr . hastalar şuan çok zor durumda kalabalık ve sıra olayı zor oluyor enazından bi programla hastalara yardımcı olmak istiyorum Allaha emanet olun

Excel Vers. ve Dili
MRB
kardeş hasta yönlendirme programı network çalışacak ben girdigim hastayı a doktor ekranında görecek ve b doktora girdigim hastayıda b doktor görecek ve a doktor ve b doktor birbirilerin hastalarını görmeyecek ve her akşam saat 17:30 dan sonra sistem otamik olarak kayıtları temizleyecek ve databeze o tarihle sistemde kayıt edecek rapor halinde istenirse çıkacak özür dilerim çok şey istedim kusra bakmayınız forumda böle bir çalışma varsa benimle paylaşaırsanız menmun olurum

Excel Vers. ve Dili
MRB
hiç programcı yokmu aranızda kardeş yardım etmek için allah rızası için

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Bu şekilde yardım almanız zor görünüyor. Sitede bulacağınız örnekleri geliştirmenizi tavsiye ederim. Çünkü bu örnekler konuya vakıf kişiler tarafından yapılmıştır.