Acİl Yaardim (sÜz ÇaliŞmiyor)

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 /Tr
:yardim: Arkadaşlar uzun süredir yapmaya çalıştığım programı bu gün uygulamaya sokacaktımki. Form süzgecinin çalışmadığını gördüm. Şöyleki;

Ekte bulunan programda ÇIKIŞ TAKİP formunda araç çubuklarındaki form süzgecini çalıştırıp plakadan istediğim plakayı seçip form süzgecini uyguladığımda verilerin gelmediğini farkettim. Her ne yaptıysam çalışmıyor. Bilgi girişi altındaki diğer formlarda çalışıyor. Kafam durdu artık bulamıyorum.

Lütfen; İlgilenirseniz çok iyi olacak. :???:

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
tablo sorgu nerede

Merhaba sayın sistem93,
form tablosuz , sorgusuz çalışırmı ya,
allah iyiligini versin.
İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 /Tr
:roll: Keşke sorun dediğiniz gibi olsaydı. Yazmayı unutmuşum. Onlar özellliklerden gizli olarak ayarlandıkları için gözükmüyordur. Siz Araçlar Seçeneklerden gizli nesneleri göster derseniz hepsinin orada olduklarını göreceksiniz.

Teşekkürler. İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2003
Cevap

örneğin ekte arama diye bir düğme var ona tıkla plakanın ilk iki hanesini yada devamını yazdıkça plakalar gelir ama senin mantığını anlayamadım madem otobüsler aynı ozaman çıkış takip formunu otobüsler diye bir tablo yap onada çıkş diye bir tabloyu ilşkilendir çünkü aramada iki tane aynı plaka birden çıkıyor

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 /Tr
Sayın gülsüm;

Teşekkür ederim Ellerinize sağlık. Çok iyi olmuş. Zaten birden fazla çıkan aynı plakadan hangisini seçersek o plakaya ait en son kaydı görüntülüyorki bu da tam istediğimiz gibi. Tek sorun Her plakanın yanlızca bir defa görüntülenmesini sağlanabilirse tam olacak.

Tekrar teşekkürler, İyi Çalışmalar.