ACİL YARDIM

Excel Vers. ve Dili
Office2003Trk
ACÝL YARDIM

arkadaşlar excel de hazırladığım not giriş proğramı var 27 sayfadan oluşuyor. sayfalarda belirlediğim bir dolgu rengi var ne yaptım veya nasıl oldu bilmiyorum ama tüm sayfalardaki dolgu rengi portakal rengine dönüştü bir türlü çözemedim. yaptığım işlemleri geri al demeden öncede yanlışlıkla kaydetmiştim. şimdi 27 sayfanın dolgu renklerini değiştirmek çok uzun zamanımı alacak yardımcı olursanız sevinirim.

T

TRABLUS

Misafir
Dolgu rengini değiştirmek istediğin sayfada sütunların ve satırların birleşme noktasında (A sütunu ve 1.Satır arasında) boş bir kare var.Oraya tıklayınca bütün sayfanın bloklandığını göreceksin.Sayfa komple bloklandıktan sonra yukarıda dolgu renkleri butonuna bas ve buton açılınca en üstte dolgu yok'a bas.Sanırım anladığım buydu ve işini görmüştür.

X

xxrt

Misafir
İlave olarak,
Sayfa1 Üzerinde sağ Tuş ileTüm Sayfaları Seç>Dolgu Rengin,n Sn Trablusun bahsettiği şekilde "Dolgu Yok" Olarak kullan..

G

Guest

Misafir
Merhaba Sayın ahmetozbay

Yukarıdaki sorunuzu sizden sonrakilerin de yararlanabilmesi için
başlıkla konu ilişkilendirilmesi gerekiyor.Bu doğrultuda sorunuzun başlığını soruya
uygun bir başlıkla değiştirirseniz bir çok insana yardımcı olacaksınız.
:hey:

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2002 TR
Sanırım sorunuzda bir nokta daha var ki cevap veren arkadaşlar bunu atlamışlar. Eğer yanlış anlamadıysam - yani bütün sayfaların biçimi aynı olacaksa- Dolgu rengini "yok" olarak değiştirdikten sonra 1. sayfayı yeniden istediğiniz dolgu rengine göre ayarladıktan sonra "BİÇİM BOYAYICI" ile biçimini kopyalayıp diğer sayfalara da aynen uygulayabilirsiniz.