Açılan kutu

arkadaşlar slm. bir kaç formu birleştirerek tek bir formda irsaliye kesmeye çalıyorum. açılan kutular ekledim formda sorunsuz olarak açılan kutulardaki bilgiler doğru geliyor fakat buradan rapor'a gönderdiğimde açılan kutulardaki bilgiler yerine tablodaki ilk sütün geliyor. açılan kutu üzerinde F4 tuşuna barak sütün numarasını değiştiriyorum bu seferde hata ekranı çıkıyor kod yazmayı bilmediğim içinde düzeltemiyorum. dosyayı ekte gönderiyorum yardımlarınız için teşekkür ediyorum. ayrıca program hakkında görüşlerinizide bekliyorum..

Help Help

arkadaşlar slm. bir kaç formu birleştirerek tek bir formda irsaliye kesmeye çalıyorum. açılan kutular ekledim formda sorunsuz olarak açılan kutulardaki bilgiler doğru geliyor fakat buradan rapor'a gönderdiğimde açılan kutulardaki bilgiler yerine tablodaki ilk sütün geliyor. açılan kutu üzerinde F4 tuşuna barak sütün numarasını değiştiriyorum bu seferde hata ekranı çıkıyor kod yazmayı bilmediğim içinde düzeltemiyorum. dosyayı ekte gönderiyorum yardımlarınız için teşekkür ediyorum. ayrıca program hakkında görüşlerinizide bekliyorum..
yardım eden yokmu lütfen :)

arkadaşlar yok yardım eden bir allah'ın kulu

hocaların hepsi tatile mi gitti yokmu yardımcı olan birileri tek istediğim forma açılan kutudan değer tablodaki üçüncü sutundaki değer doğru geliyor fakat rapor'a gönderdiğimde tablodaki birinci değeri alıyor lütfen yardımmmmmmm.....

yardım yardım

arkadaşlar yok hala yardım edecek bir allahın kulu.... lütfen çok acil.....

Altın Üyelik Bitiş Tarihi
22.06.2023
Teşekkür ederm eline sağlık

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
örneginiz deki hatalar

kardeşim selokumus
hemen cevap alamayabilirsiniz yaz günü sıcakta oturulmuyor bilg başına sabırlı olun mutlaka cevap verilir
1 örnek programda taplo alanında taplosu olmayan bir alana başvuruyor SASE_MOTOR diye excel dosyasına oraya ben taplo oluşturdum
2 irsaliye hazırla formunuzdaki saşe no adlı metin kutusu formunuzda denetim kaynagı olmayan bir taplo yani excel e başvurdugu için görünmüyor hata veriyor (exceli tablo olarak görmediği için)raporunuz düzeltildi sizdeki örnekle benim gönderdiğim örnegi inceleyin orda farkı göreceksiniz
not: projelerinizi araçlar\veri tabnını hizmet programları\veri tabanını sıkıştır ve onarla onarıp boyutunu küçültebilirsinizdaha az yer kaplar yaptıgınız ve olamayan sildiginiz metin kutularının artıkları programda kaldıgı için access projeniz şişer onları temizliyor kolay gelsin

Son düzenleme: