Administrator arkadaşlarım bir önerim var

Excel Vers. ve Dili
microsoft office professional plus 2016
Bu siteyi yapan ve yardımcı olan Administrator arakadaşlarım öncelikle böyle bir site hazırladığınız için hepinize teşekkür ederim. Sizlere bir önerim var bu sitedeki örnek uygulamalar ve kodlar kısacası sitedeki tüm bilgileri cd haline getirip satmayı düşündünüzmü sizler maddi olarak bizlerde bilgi olarak kazançlı çıkabiliriz. İlk müşterinizde ben olmak isterdim. Ne dersiniz.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn puslukurt

Forumdaki örnek uygulamalar öncelikle ekleyene ait olup, tüm forum üyelerinin ortak kullanımına, ekleyen kişinin arzusu doğrultusunda sunulmuştur. Dolayısıyla forumdaki bilgileri ücret karşılığında sunmak doğru bir yaklaşım olmayacağı gibi bizlere de yakışmaz.

Böyle bir uygulama ancak tamamen kendi hazırlamış olduğumuz örnek çalışmalarımızı içerirse mümkün olabilir. Şu aşamada böyle bir düşüncede sözkonusu değildir.

Excel Vers. ve Dili
xp 2003
Büyük Fikir sahibine

Bu siteyi yapan ve yardımcı olan Administrator arakadaşlarım öncelikle böyle bir site hazırladığınız için hepinize teşekkür ederim. Sizlere bir önerim var bu sitedeki örnek uygulamalar ve kodlar kısacası sitedeki tüm bilgileri cd haline getirip satmayı düşündünüzmü sizler maddi olarak bizlerde bilgi olarak kazançlı çıkabiliriz. İlk müşterinizde ben olmak isterdim. Ne dersiniz.
Merhaba eğer bunu fikir veya eleştiri diye düşünüyorsan bence kendini hiç yorma çünkü senin istediğin şekilde ücretli siteler var paranı oraya yatırısın ve istediğin biligileride kazanmış olursun ve böylelikle dehşet verici fikrinde en azından bir kişiye kendine olur. hoşcakal
eğer yorumları okursan bu sitenin her halinden herkes fazlasıyla memnun

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Merhaba eğer bunu fikir veya eleştiri diye düşünüyorsan bence kendini hiç yorma çünkü senin istediğin şekilde ücretli siteler var paranı oraya yatırısın ve istediğin biligileride kazanmış olursun ve böylelikle dehşet verici fikrinde en azından bir kişiye kendine olur. hoşcakal
eğer yorumları okursan bu sitenin her halinden herkes fazlasıyla memnun
Kusura bakmayın ben ne demek istediğinizi anlayamadım. Bir eleştirimi yoksa ücretli sitelere bir yönlendirme reklamımı yapmak istiyorsunuz. Biraz açarsanız düşünceniz daha net anlaşılacaktır.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 tr
Kusura bakmayın ben ne demek istediğinizi anlayamadım. Bir eleştirimi yoksa ücretli sitelere bir yönlendirme reklamımı yapmak istiyorsunuz. Biraz açarsanız düşünceniz daha net anlaşılacaktır.
hocam arkadaş site ismi vermediğine (yada verecekti siz sert çıkınca yazmadı) göre sizi destekler mahiyette yazmış olsa gerek yada puslukurt arkadaşın fikriyle bu sitenin yada bilgilerin paraya döküleceği zannına kapıldı herhalde :)