adobe reader li dosyayı başka program ile açmak

ozcanya

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2003 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-04-2025
arkadaşlar akrobat reader li dosyayı başka program ile nasıl açabilirim.üzerin de değişiklik yapmam gerekti.ben dosyayı netden indirdim.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ozcanya,

pdf uzantılı dosyaları Adobe Reader ile değiştiremezsiniz. Adobe nin ücretli olan Adobe Pro gibi bir programda direkt olarak yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar

ozcanya

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2003 Türkçe
04-04-2025
pdf uzantılı dosyadan resim nasıl alırım

ekteki dosyada ki resimleri nasıl alır ve kopyalarım.yardım eden olursa çok sevinirim teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ozcanya,

Elinizdeki pdf reader tool barında fotoğraf makinası ikonu var. Onu tılayıp resim üzerine gelin ve resmi seçin. Resim otomatik olarak kaydediliyor. İstediğiniz uygulamayı açıp yapıştırın.

İyi çalışmalar

ozcanya

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2003 Türkçe
04-04-2025
teşekkür ederim

hocam Konuyu biraz daha açmanızı sizden rıca etsem...
İlginize teşekkür edereim.Bu anlatdınız uygulama adobe 8 için mi Diğerleri içinde geçerli mi?

Excel Vers. ve Dili
arial
ocam çok sağolun bende bu konu için şansa girdim bu siteye . çok yardımcı oldunuz çok sağolun. arkadaşın dediği şu tools da customize tools var orda snapshot var ona tıkladığın zaman zaten onun sekmesi yukarıda çıkıyo ona tıklayıp yapabilirsin.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
acrobat yerine Foxit Reader (2,5 mb) kullanabilirsiniz (türkçe desteği var) düzeltme yapmaya musade ediyor fakat deneme sürümü işareti bırakıyor. bir de en önemlisi makina üzerinde acrobat kadar yük bindirmiyor.