Alt forumdaki verileri yan yan Rapora yazdırma

Alt forumdaki verileri yan yana Rapora yazdırma

Arkadaşlar hazırladığım bir veritabanı hakkında bir iki soru sormak istiyorum.

1--2 no'lu genel ve görev isimli raporlarda 1 nolu sorunun karşındaki yere, bilgi formundan bulunan alt forumdaki staj merkezi ve staj yerlerini aralarına virgül koyarak yan yana yazdırmak istiyorum. Bunu yaparken de Staj merkezini bir kere, staj yerlerini ise başındaki rakam ve noktadan sonraki (Ör. 1. Ağır Ceza MAhkemesi yerine Ağır Ceza Mahkemesi) kısmını yazdırmak istiyorum.
Örnek: İzmir Adliyesi; Ağır Ceza MAhkemesi, Tüketici Mahkemesi, Aile Mahkemesi
Ankara Adliyesi; Sulh Ceza Mahkemesi, Asliye Ceza Mahkemesi, Ticaret Mahkemesi gibi

2--Analistedeki bugünkü değişimler isimli düğmeye basılınca eğer veri yoksa formu açmadan "Bugün Değişim Yoktur" diye uyarı vermesini sağlayabilir miyiz?

3--Yapmış olduğu veritabanındaki biçimler başka bilgisayarda neden değişik gözüküyor?

Not: 2 nolu görev fişi isimli raporda gerekli açıklamaları yazdım.

Yardımlarınız için teşekkürler. Saygılar.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2010
raporlar

rapor kısmını düzelttim fakat senin adliye isimlerini 1.asliye ceza gibi yazmazsan problem kalmaz ozaman düzgün çalışır
diğerlerine gelince bugünkü değişim diye açtığın form hangi kritere göre işlem yapıyor onu anlamadım değişimin yapılıp yapılmadığını neresi belirliyorki ona göre açma işlemini bir varyok olayına bağlayalım.
şimdilik bukadar.

staj yapılan yerleri yan yana yazdırabilir miyiz? bir de birden fazla staj merkezi olursa nasıl yazacak? Aslında istediğim şekil şuydu:

Ankara Adliyesi: 1. Asliye Ceza Mahkemesi, 3.Ağır Ceza mahkemesi...gibi

Eğer staj merkezi başka varsa onu da hemen Ankara adliyesinin altına yazılabilir mi? Mesala;

Ankara Adliyesi: 1. Asliye Ceza Mahkemesi, 3.Ağır Ceza Mahkemesi...
İzmir Adliyesi: 3.Tüketici Mahkemesi, 1. Sulh Hukuk Mahkemesi.... gibi

Bir de bugünkü değişim formu sorgudan geliyor. Sorgu kısmında [stajbittarihi] alanının ölçüt kısmına Date() girdim.

son sorduğum sorulara bakan oldu mu acaba??