Ana Denetim Panosu

Ana denetim panosunda 8 adet öğe ilave edebiliryorum fazlasına müsade etmiyor. (Üzgünüm, bir denetim panosu sayfasında en çok sekiz öğeye izin verilir. Diye bir hata mesajı veriyor bunu aşabilirmiyim yoksa bununla mı yetinmem lazım. İlginize teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Merhaba

Switchboardu design modda açın.8 tane command button göreceksiniz.Bunlardan bir tanesini seçip yapıştırın.
Sonra adını:
Option9 .................. OptionLabel9 yapın.
OnClick Event da Option9 & OptionLabel9,

=HandleButtonClick(9) yapın.
Switchboard Form u in Design modunda açın,
modulde, " Private Sub FillOptions" u bulun.

Const conNumButtons = 8 i

9 yapın.
Save debug . Tablonuza gidip switchboard iteme 1 tane daha satır ekleyin.(Item number 9).
Ben sadece bir tanesini örnek olarak yaptım.Daha çok buton eklemek için aynı işlemleri sıralı yapıp 9 yerine 10 rakamını kullanın.

İyi Çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2003 türkçe
acilllllllll

access te form tablo ve sorgular oluşturdum.. access açılır açılmaz bunları içeren bir ana denetim panosu çıkmasını istiyorum yardımcı olabilirmisiniz acil...

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın doogan,

Uygulamanızı açıp, Araçlar-Veritabanı Hizmet Programları-Geçiş Panosu Yöneticisi seçeneğini seçin. İlk soruya Evet olarak cevap verin. Açılacak olan sihirbazın önergelerini takip edin. Geçiş panosu hazırlanmış olur.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 türkçe
Olmuyor

Sayın doogan,

Uygulamanızı açıp, Araçlar-Veritabanı Hizmet Programları-Geçiş Panosu Yöneticisi seçeneğini seçin. İlk soruya Evet olarak cevap verin. Açılacak olan sihirbazın önergelerini takip edin. Geçiş panosu hazırlanmış olur.

İyi çalışmalar:)
Sayın Modalı ben bunların hepsini yaptım ama yine önce formlar sayfsı açılıyor
yani geçiş panosu otomatik açılmıyor.

Excel Vers. ve Dili
office 2003 prof.tr
Sayın Modalı ben bunların hepsini yaptım ama yine önce formlar sayfsı açılıyor
yani geçiş panosu otomatik açılmıyor.
geçiş panosunu açmak için araçlar başlangıç sekmesini açın ve burada açılacak form seçeneğine başlangıçta açılmasını istediğiniz formun adını işaretleyiniz.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 türkçe
geçiş panosunu açmak için araçlar başlangıç sekmesini açın ve burada açılacak form seçeneğine başlangıçta açılmasını istediğiniz formun adını işaretleyiniz.
abkbek çok teşekkürler.