ana pc deki aceess kayıtlarını diğer pcde kullanma

arkadaşlar denizyıldızı adında ticari yazılım kullanyorum.access de tüm stok cari fatura vs..bilgilerini saklıyor.network kurdum ancak network üzerinden kullanma ancak yeni şirket kurarak oluyor ana pcdeki veritabanına ulaşamıyosunuz.şirkete tel açtım olmuyor o şekilde dediler.yani ikinci bilgisayar farklı bir şirket açılınca yeni bir veritabanı açıyor benim istediğim kaç tane bilgisayar varsa aynı veritabanını kullansın bu mümkün olabilirmi başka bi yolla
aşağıda kurma şekli anlatılmış bilenlerden yardım bekliyorum

Çok Kullanıcılı Sistemde (Networkte) Deniz Yıldızı Programı Kurma ve Şirket Açma

Programı kullanmak istediğiniz bütün makinelere kurmalısınız daha sonra ana makine olarak belirlenen bilgisayarda DenizYildizi klasörümü tam olarak paylaşıma açmalısınız. Şirket işlemleri bölümünde şirket açma işlemini kullanarak şirket açma işlemini başlatmalısınız Bilgileri doldurduktan sonra dikkat etmeniz gereken şey data bölümünü(dizin) bu klasörü noktalı tuşu kullanarak şirketi açtığınız makineye ağ komşularından paylaşıma açtığınız bölümden denizyıldızı klasörünü seçip tamam(ok) tuşunu tıklayınız Networks paylaşım adını bu kısma yazılı olarak gelecektir.Daha sonra ilave olarak ters bölü ("ters slatch") ("\") ve şirket adını ekleyip "Tamam " tuşuna basınız.Böylece networkte şirket açma işlemi tamamlanmış olacaktır.Program ana makinede çalıştırdığınızda yeni açtığınız şirketi kullanabilirsiniz.Terminallerde ise programı kullanabilmek için terminaller üzerinde yeni kısayollar oluşturup bunlara ait kısayol bilgisinde ise ana makinedeki DenizYildizi klasörü altındaki Denizyildizi.exe hedef olarak gösterilmelidir.

Aşağıda bu işlemleri daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz

Deniz Yıldızı'nı çalıştırmak istediğiniz bütün makinelere programı yüklemelisiniz.Ana makine olarak belirlediğiniz makine için lisans alınız.
Ana makina olarak belirlediğiniz makinede Denizyıldızı klasörünü paylaşıma açıp Tam kullanım özelliğini aktif hale getiriniz