Arama süzme örneği Dynamic Search Form

X

xxrt

Misafir
Sayınicetiner,
Access bölümünün favori ismi..
Profilinizden hep Access çıkıyor... :eek:k::
Ã?rnek çalışmalarınız için çok teşekkürler..
İsterseniz bunları bir çalışma halinde dersanemizde yayınlıyalım diyecektim ama Excel dersanesi adı altında orası.. :düsün:
Ama bir şeyler düşünülebilir..

Teşekkür ederim Sayın xxrt,
Keşke biraz daha yardımım olabilse ama bilgim şimdilik bu kadar.Ayrıca paylaşmayı,bildiğim konularda yardımcı olmayı seviyorum

X

xxrt

Misafir
icetiner' Alıntı:
Teşekkür ederim Sayın xxrt,
Keşke biraz daha yardımım olabilse ama bilgim şimdilik bu kadar.Ayrıca paylaşmayı,bildiğim konularda yardımcı olmayı seviyorum
Biraz daha nedemek..Ben de bir zamanlar bu accese merakım vardı.Ama artık bırak accessi hiç bir şeyle uğraşamıyor duruma geliyorum.
Mücadele savaşında pay oranları çok daralıyor.
Onların hepsini yaşamak öğrenmek istesek de bazen herşey boşa geçiyor.Tıpkı zaman gibi.
Kolay gelsin.
Kendinize iyi bakın...

Arkadaşlar ! lütfen abartmayın, ben sadece bulduğum güzel,faydalı olabilecek örnekleri burada toplamaya çalışıyorum.Mahcup etmeyiniz....Teşekkürler.

oza

merhaba, örnekler için çok teşekkürle kısa bir süredir accessle uğraşıyorum, genel olarak programlamayla ilgili olduğum için şimdilik iyi gidiyor.

ek olarak gönderdiğiniz örnekte; soldaki seçme butonuyla sağdaki açılır menünün nasıl ilişkilendirildiğini anlamadım. bildiğim kadarıyla kontrol ettim, ama bulamadım. açıklarsanız sevinirim

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
şu örnekleri tekrar yollasanız?