Arkadaşlar Bi sorgu cümlesi lütfen

Excel Vers. ve Dili
Microsoft
Günün tarihi ile kayıtları sorgulamak

Arkadaşlar Yapmak istediğim tabloda ilgili sütundanki tarihle günün tarihini sorgulayıp eşleşenleri ekrana versin yardımcı olurmusunuz.

Aynı soruyu cumartesi sormuştum ama silinmiş sorumda bi hata yada olmaması gereken bişeymi vardı acaba?

Bilgi
Tablo Görüşmelerkayıt
sorgulanacak sütun ileri_gorustarihi

Son düzenleme:

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Bence konu başlığını düzeltmezseniz, bu mesajınız da silinebilir.

Mesaj başlıkları anlamlı olmazsa, arama yapan üyelerin işi zor olacaktır ...

Excel Vers. ve Dili
Microsoft
bu başlık nasıl

Sn haluk bu başlık nasıl? soruyu okudunuz daha anlamlı olması için öneriniz varsa hazırım.
alt başlık değişti ama ana sayfadaki değişmedi ne yapabilirim.

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Osman bey,

Başlık şimdi daha anlamlı, tabii.

Ben Access ile ilgilenmediğim için (zaten PC'de yüklü de değil) size yardımcı olmıyorum. Diğer üyelerimiz konuyla ilgileneceklerdir.

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

bakın arkadaşlar herkes form müdavimi değil o yüzden herkesten tam teşekküllü bir form erbabı olmasını bekleymezsiniz tamam uyarın hatta örnek verin şöyle başlıklar kullanırsanız iyi olur gibi ama yanında mutlaka çözüm getirin ideal başlık nasıl olmalı ben hala öğrenemedim siz foruma yeni giren birinden nasıl böyle bir şey beklersiniz sizinki rönesansda ideal güzellik aramaya benzedi biriniz artık tarif etsin şu ideal başlık nasıl olur form kurallarına girdim orda bir şeyler tarif ediyor ama ideal başlığa hala bir örnek yok biriniz söylesin artık şu başlığı kullanın bütün sorularınızın içinde şu kelimeler geçsin yoksa ideal başlık olmaz gibi neyse biz artık sorumuzun cevabına gelelim bir üst form yaptım form1 adında orda metin0 diye bir metin kutusu içine varsayılan olarak bu günün tarişhi geliyor altformda ise senin istediğin alanlar olan bir altform düzenledim veriyi sanal bir sorgudan alıyor ve ileritarih kısmının ölçütü metin0 dan alıyor buı benim yaptığım örnek sen form1 açacan diğer bir yolu ise bir sorgu yapacan ileritarih kısmının ölçüt kısmına Date() yazacan bu kadar

Excel Vers. ve Dili
Microsoft
ilginize ve yardımlarınıza çok teşekkür ederim

çok teşekkürler bu kadarı yeter de artar bile ellerinize sağlık

Excel Vers. ve Dili
Microsoft
altformdaki alanlardan GörusId yerine MusID yi almak

Sn gulsum1 Alt alanlarda gorusId yerine MusId yi görmek istiyorum ancak alanı bi türlü aldıramadım bunu nasıl yapabilirim teşekkürler