Arşivlemede şartlı kayıt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
Excel 2002
Sayın arkadaşlar
arşivleme ile ilgili bir sorum var ve ben çözemedim formda baya ilgili örnekleri inceledim amam uygun birşey bulamadım konu ile ilgil yardımcı olurusanız sevinirim ..
sorum şu kaydı arşivlerken bakiyesi olanların arşivlenmesini önlemek..

eklediğim örnekte muhasebe bölümünde KALANI/İADE : "0" is arşivleyebilelim değilse arşivlem işlemini iptal edelim

şimdiden çok teşekürler
saygılar

Excel Vers. ve Dili
2003
arşivleme derken ilk tablodan kayıt silinecekmi birde örneklerinizi gayet basit bir hale getirin tablolarınızda ancak sizin anlayacağınız terimler bulunan alanları silin bir kaç alanlı tablolar ile sorunuzu sorarsanız hem soruyu cevaplayacak kişi tablodaki alanlara bakıp bunun işi uzun diyip vazgeçmez ayrıca sadece sorunuz ile ilgili bir form ekleyin diğer formları kaldırın basit bir şekilde şu formda şu düğmeye tıkladığımda yada şu kaydı girdiğimde sonuç 0 ise arşivlesin değilse bir şey yapmasın gibi basite indirgeyin sorularınızı sonuçta 3 alanlı bir tabloyu arşivlemekle 100 alanlı bir tabloyu arşivlemek aynı şey bu şekilde tablo ve formunuz basitleştirirseniz şayet cevap verilecek olursa verilen cevabı anlamlandırmak sizin için ve bu konuyu merak edip inceleyenler için daha kolay olur tablo ve formunuz basitleştirin sorunuzun kısa zamanda cevaplandığını göreceksiniz

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002
teşekkürler sayın gulsum1

sorunun çözümünü birkaç tane deneme yanılmayla örnek yaparak çözdüm ..

saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...