Ayni grafige farkli iki degisken yerlestirmek

Excel Vers. ve Dili
2016 Türkçe 64bit
Merhaba arkadaslar. Asagida verdigim excel dosyasindaki grafikle ilgili bir sorunum var, yardimci olursaniz mutlu olurum. Olusturdugum "Saglik grafigi"nde iki farkli deger var. Hergün girilmek üzere "Kilo" ve "Yag orani". Bu iki degeri dinamik ve farkli iki cizgi olarak ayni grafikte elde etmek istiyorum. Grafigin veri araligi olarak kiloyu belirtebildim ama Yag oranini da kiloyla beraber bu grafige nasil yerlestirebilirim?

Yardimlariniz icin simdiden tesekkürler, herkese iyi calismalar.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2016 Türkçe 64bit
Yurttas hocam tesekkür ederim de verdigin örneklerde benim tarif ettigim duruma benzer bir durum yok. Iki farkli degiskeni ayni grafik icinde göstermek istiyorum. Bunun icin, grafik tanim araliginin nasil ayarlanacagini bilmiyorum. Hem kilo hem de yag orani o grafikte gösterilsin ve tarihe/degere göre dinamik olarak degissin.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 türkçe
merhaba arkadaşlar nereye yazacağımı biemedim benzer konu açılmışmı onuda bulamadım benim söyle bi sorunum var excelde tablodan (x ve ye eksenin kendim değer atamak koşulu ile )eğriden değerleri onuda başka fonksiyonda kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim gerekirse interpolasyon yapmasıda lazım biraz acıil yardımcı olursanız sevinirim