Aynı tarihe ait olan kayıtların toplamı aldırma

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Merhaba, Yapmış olduğum tablo üzerinde aynı tarihe ait birden fazla kayıt var benim istediğim aynı tarihe ait olan aynı mağazaların fatura ve z raporu toplamlarını sorgu üzerinde Genel Ciro diye aldırmak. Nasıl yapabilirim.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın murat_06

Aşağıdaki SQL kodunu bir boş sorguya yapıştırın. Sanırım olacak vaktim yok kontrol edemedim.

SELECT [MAGAZA CIROSU].Tarih, [MAGAZA CIROSU].MağazaAdı, Sum([MAGAZA CIROSU].Günlükzraporu) AS ToplaGünlükzraporu, Sum([MAGAZA CIROSU].faturatoplamı) AS Toplafaturatoplamı
FROM [MAGAZA CIROSU]
GROUP BY [MAGAZA CIROSU].Tarih, [MAGAZA CIROSU].MağazaAdı;

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
İlginiz için teşekkür ederim Sn, Modalı
Sorguyu yapıstırdım fakat "Bu deyimdeki alt sorgunun yazımı yanlış. Alt sorgunun yazımını denetleyin ve alt sorguyu ayraç içerisine alın" diye uyarı veriyor. Bunu nasıl halledebilirim.

Excel Vers. ve Dili
Nasıl oluyor bilmiyorum. Bende çalışıyor.

Örnek ekde

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Sn Modalı,
Sizin yazdığınız kodlara ben ekleme yapıyorum ama bu sefer olmuyor yaptığım eklemeleri yazıdım eğer incelerseniz

SELECT [MAGAZA CIROSU].Tarih, [MAGAZA CIROSU].MağazaAdı, [MAGAZA CIROSU].müşterisayısı, Sum([MAGAZA CIROSU].Günlükzraporu) AS ToplaGünlükzraporu, Sum([MAGAZA CIROSU].faturatoplamı) AS Toplafaturatoplamı, Sum([MAGAZA CIROSU].müşterisayısı) AS Toplamüşterisayısı
FROM [MAGAZA CIROSU]
GROUP BY [MAGAZA CIROSU].Tarih, [MAGAZA CIROSU].MağazaAdı, [MAGAZA CIROSU].müşterisayısı;

Ben bu kodlarda nerede yanlış yapıyorum anlamadım

Excel Vers. ve Dili
Sayın murat_06,

Bir de böyle deneyin.

SELECT [MAGAZA CIROSU].Tarih, [MAGAZA CIROSU].MağazaAdı, Sum([MAGAZA CIROSU].Günlükzraporu) AS ToplaGünlükzraporu, Sum([MAGAZA CIROSU].faturatoplamı) AS Toplafaturatoplamı, Sum([MAGAZA CIROSU].müşterisayısı) AS Toplamüşterisayısı
FROM [MAGAZA CIROSU]
GROUP BY [MAGAZA CIROSU].Tarih, [MAGAZA CIROSU].MağazaAdı;

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Teşekkürler Sn.Modalı biraz daha uğraşınca çözdüm.