Bağlı Tablo Güncellleme

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 english
Merhabalar,

Arkadaşlar Accessi başlangıç-orta düzeyde kullanan biri olarak siz uzman kullanıcılardan karşılaştığım bir soruna cevap bekliyorum. Sorum şöyle: Access'te excelden veri alan bağlı tablo oluşturdum ve bu bağlı tabloda her değişiklik yapıldığında benden onay alınmasını istiyorum yani exceldeki verilerin herhangi biri değiştiğinde benim onay verdiklerim güncellenebilecek böyle bir yapıyı nasıl oluşturabilirim acaba? Yardımlarınız için tşk ederim.

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
aklıma şöyle bir çözüm geldi...
bilmem nasıl karşılarsın ama istersen bir dene...

ekte iki dosya var herikisinide masaüstüne ekle bir bak bakalım....

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 english
bubenzer bir sorunu cevapladım bir dene bakalım olmazsa başka bir şey düşünelim...
aklıma şöyle bir çözüm geldi...
bilmem nasıl karşılarsın ama istersen bir dene...

ekte iki dosya var herikisinide masaüstüne ekle bir bak bakalım....

Öncelikle yardımlarınız için tşk ederim. Linkli excel tablosunda değişiklik olduğunda bana (admin) e haber versin istiyorum bu mail ile de olabilir. Yani linkli tabloda her satırda bulunan 10 hücredeki verilerin herhangi biri değiştiğinde yada yeni kayıt eklendiğinde bu değişikliği onaylamam için bana bilgi verilsin istiyorum. Bunu yapmam mümkün olur mu?

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
ben yeni kayıtlar için düzenlemiştim. onda da access e girmeniz gerekiyor... arada bir kontrol ederek yani. yine düşünelim....