Başka Doyada ki verileri birleştirme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 64 bit Türkçe ve Google e-tablo
Şu işi bir türlü çözmedim. Evet daha öncede yazdım ama buradaki duayenler görmedi, yada ben anlatamadım. Yardımınıza ihtiyacım var.
Daha önce açmış olduğum konu ya bir arkadaş. e-tablodan yapılabilir dedi bende e-tabloya geçirdim sistemi. Ama orada da yapamadım.

Sorunum şudur :

Paylaşımda olan e-tablolarım var. 57 tane bayi buraya üretim taleplerini giriyor. Her bayinin kendisine özel e-tablosu var.
Ben buraya girilen talepleri günlük 57 tane sayfayı gezip yeni talep varsa başka bir e-tabloda birleştiriyorum kopyala/yapıştır. Sonrasında yapılması gerekenleri verileri birleştirdiğim tabloda hallediyorum ama çok ama çok zor . Vakit kaybı, hata yapma olasılığı vs.

Ben istiyorum ki :

Bu bayiler kendi sayfalarına taleplerini yazdıkça benim sayfama otomatik alt altta eklesin. Her girilen talep benim sayfama da alt alta eklensin.
Böyle bir şey yapılabilir mi ?

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Düşeyyığ formülü istediğiniz işlemi yapar diye düşünüyorum. Eğer her dosyada aynı sütunlar mevcut ise hepsini tek seferde çekebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Okanaytimur Bey.
Evet amacım veri çekmek ama bunu her seferinde yapmam lazım. Amacım diyer kullanıcılar paylaşılan sayfaya giriş yaptıkça. Otomatik benim oluşturduğum sayfaya getirmek.

Excel Vers. ve Dili
Düşeyarada iki tarih arasını nasıl getirebilirim

Excel Vers. ve Dili
Sorunu hallettim

=QUERY({'1.-Bölge'!B4:Z;'2.-Bölge'!B4:Z;'3.-Bölge'!B4:Z;'4.-Bölge'!B4:Z;'5.-Bölge'!B4:Z;'6.-Bölge'!B4:Z;'7.-Bölge'!B4:Z;'8.'!B4:Z;'9.-Bölge'!B4:Z;'10.-Bölge'!B4:Z;'11.-Bölge'!B4:Z};"select * where Col1 is not null or Col2 is not null or Col3 is not null or Col4 is not null or Col5 is not null or Col6 is not null or Col7 is not null or Col8 is not null or Col9 is not null or Col10 is not null or Col11 is not null or Col12 is not null or Col13 is not null or Col14 is not null or Col15 is not null or Col16 is not null or Col17 is not null or Col18 is not null or Col19 is not null or Col20 is not null or Col21 is not null or Col22 is not null or Col23 is not null or Col24 is not null or Col25 is not null";-1)