Bilgiler değiştiğinde yazdırmada bozulmalar meydana gelm

Herkese Merhaba;
İşyerim için projdeki hesaplamaların ve evrakların daha kolay hazırlanması amacıyla Excel kullanarak proje hazırladım. EvdeWin 98 ve Office XP (Excel XP) kullanıyorum. Bu programı evde kendi bilgisayarımı kullandığımda yaptığım değişirkliklerde herhangi bir problem yok. İşyerimde bulunan Office 2000, Office XP bulunan bilgisayarlarda ise problem çıkıyor. Þöyleki; hazırlamış olduğum proje yem bitkileri destekleme projsesi. Ürünlerin ekiliş dikilişi ile ilgili belli bir maliyet tabosu var. Peojede bütün bilgiler bu maliyet tablosundan alınıyor ancak tohumluk fiyatı çiftçilere göre değiştiği için ekte gönderdiğim dosyada görüleceği gibi ben tohumluk ücretini Form!B19 hüğcresine elimle girmek zorunda kalıyorum. Çünkü bu miktar kişilere göre 1-6 YTL arasında değişiyor. Evdekullandığımda hesaplamalarda herhangi bir problem yok. Ancak işyerimdeki bilgisayarlarda kullandığımda buraya herhangi bir rakam girdiğimde Hakediş!A26 hücerisinde bulunan metin tamamen bozuluyor ve AD? şeklinde bir hata mesajı meydana geliyor. Metni tekrar düzenlesem de hata yinde devam ediyor. Bozulma yalnız bu sayfada değil diğer birkaç sayfada da oluyor ve ben bunu nasıl çözeceğimi bilemiyorum. Evde çalışıp işyerimde de çalıştıramayınca çıldıracak gibi olyorum ve hatayı tespit edemiyorum.

Aynı dosyanın bir de zip uzanrılı olanını gönderiyorum. Yardımcı olacaklar için şimdiden teşekkür ediyorum

Teşekkürler

İzinden yeni döndüğüm için ancak cevap yazabiliyorum. Þimdi normal çalışıyor. Teşekkürler.