bir dizi sayıda kaç adet farklı sayı var

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010
Eng.
Arkadaşlar sorunumu ekteki örnekte açıkladım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
M.Office Excel 2003 Tr.
En kolay çözüm verilerinizin olduğu sütuna filtre uygulayın.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Sn yaslan bendeki ofis sürümü Türkçe ama siz söylediklerimi kendinize uyarlayabilirsiniz.

Verinizin olduğu C4:C79 arasını seçin Veri(Data) Filter-Advanced Filteri seçin

Türkçesinde Listeyi süz ve altında başka yere kopyala seçenekleri olan kısımdan başka yere kopyala kısmını seçin Liste aralığı (List rangemi tam bilmiyorum) seçili gelmiş olacak zaten onu geçiyoruz Hedef (İngilizce versiyonda target olabilir) kısmına tıklayarak süzme yapacağınız E4 hücresini tıklayın ve onun altındaki yalnızca benzersiz kayıtlar check kısmınıda onaylayın benzersiz kayıtlar listelenecektir

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010
Eng.
Merhaba Arkadaşlar, işten henüz yeni geldim ve birkaç cevap olacagını tahmin ediyordum. Harikasınız tam istedigim gibi olmuş. Birçok alternatif ile sorunu çözmeniz büyük güzellik.
Çok teşekkür ederim, kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010
Eng.
Sayın fructose gösterdiginiz göntemi kullanıyorum çok faydalı oldu teşekkür ederim.
Sayın yurttas sizin çözümünüzü anlamaya çalıştım ancak pek başarılı oldugum söylenemez. İşim ile ilgili birçok noktada kullanabilecegim bir kalıp, şimdilik sadece satır sayısını arttırarak kullanıyorum ama yazdıgınız formülü açıklayacak olursanız. Excel bilgimi arttırma ve başka yerlerde kullanma imkanına sahip olacagım.
Yardımlarınız için teşekkürler.