Bir makroyla 3 raporu aynı anda yazdırmak

Arkadaşlar bir şahısa ait kimlik,ürün,satış isimli raporlarım var.Bir butona bağlanmış makro ile bunları yazdırabilirmiyiz.Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
örnek:

arkadaşlar olmuyor böyle şimdi bunu anlatmak yerine örnek olsa üzerinde yapsak daha iyi olurdu. Son kez yapıyorum örnek dosya, birdaha örnek olmazsa bu tür sorulara cevap yazmayacağım. :eek:

Arkadaşım bu raporlarda baskı önizleme yapmadan doğrudan yazıcıya gönderme imkanımız varmı.

Hocam çok sağol ilginden dolayı.bişey daha sorsam kızmazsın umarım.Bu raporlardan bazıları veri durmuna göre boş olabiliyor ve yazdırılmaması gerekiyor.mesela o ay satışı yok ise kimlik ve ürün yazdırılmalı ama satış yazdırılmamalı.bun yapabilirmiyiz.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Ekte

kardeş niye kızayım ki ancak kızdığım sebebi okursan ne demek istediğimi anlarsınız gerçekten çok dar vaktim var ama içimden yardımcı olmak geçtiği için buradayım..

sadece örnek bir uygulama ve ne istendiğini sizinki gibi açıkça anlatılması

dedimya karşılıksız yardımlaşma formu burası....
herkesten birşeyler kimse kimseyi tanımıyor ama yardımlaşıyor...
bir düşünün bundan daha güzel ne olabilir.

I LOVE YOU FORUM.....AND.... FORUM ÜYELERİ. :hihoho:

---------------sorun çözüldü örnek ekte -------------------------

KARAAYHAN hocam ellerine sağlık ama son göndermiş olduğun örnek vt de raporun boş olduğunda nasıl yazdırılmayacağını makroya bakarak anlayamadım.raporlarada ulaşamıyorum veritabanı içinde visual basic düzenleyecisinden bakmaya çalıştım şifre istiyor.nasıl kendi veritabanıma uygulayacağımı anlatırsan çok sevinirim

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
kardeş sifre:1 demiştik ya unuttun mu?
raporların Nodata olay yordamına kod yazdım.
bak kendi vprg. aynısını kopyala...