Bir sayfadan diğer sayfaya veri gönderme

Bir sayfadaki bilğileri istediğim sıra ile diğer sayfaya göndermek istiyorum . Yazının çıktısını aldıktan sonra bilgileri değişirdiğimde formüllerin sabit kalacağı bir sistem mümkünmü

Aktarma

Merhaba
Elimden geldiğince dilimin döndüğü kadar açıklamaya çalıştım karışılıklı olursak daha kolay olur gibi eve yeni geldim işyerimdeki bilgisayarda net yokytu Evimde Net e şu anda girdim

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Modülde
Kod:
Worksheets("personel").Cells(sat, 1) = ActiveCell.Offset(-1, -4).Value
satırını bulup aşağıdaki satırla değiştirirseniz olur.

Kod:
Worksheets("personel").Cells(sat, 1) = sat - 18
Bu arada çalışılan günü girdikten sonra enter'a veya alt oka basılınca düzgün çalışacak şekilde kurmuşum kodu, buda biraz saçma olmuş :kafa:
Ama daha önceki sırada girdiğiniz kayıtlarda sonradan değişiklik yapabilirsiniz..sırasını bozmadan değişikliği yapar.

Yapmaya çalışaçağım çekindiğim makrolu kitaba diğer makrolu sayfa problem olmaz değilmi.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Dosyada anlattığınız yerler dışında hiç bir hücreyi kullanmadığım için bir şey olmaz, tabi isim listesi sayfasında başka bir kod çalışıyorsa onu görmemizde fayda var..

ben son halinide ekliyorum..işinizi görüp görmeyeceğini bildirirseniz sevinirim..

benim girdiğim isimleri değilde başkalarını veriyor olaçak olaçak 3 ten sonra 4 ..... Satırda ilave edebilirim eki gönderiyorum

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Leventm'den bu ferbay'ları silmesini rica ettim. umarım görür.

sizin sorununuza gelince zannedersem anladım ama durum baya değişti.. ben personel harcırahları listesini her dolduracağınız zaman isim listesi sayfasına koyduğum sayfaları temizle butonu ile her iki sayfadaki çalışma saati bilgilerini temizleyeceğiniz ve yeni bir form yapacağınız varsayımı ile yaptım..
zannedersem siz isim listesindeki eski datalarında kalmasını istiyorsunuz ?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Benin yukarıda AKTARMA.xls
(http://www.excel.web.tr/download.php?id=956)
ismi ile eklediğim excel dosyasınının düzgün çalışıp çalışmadığını deneyen oldumu..
Enter'la veya alt okla giriş yapıldığı müddetçe bende doğru çalışıyor.
Ama abazya arkadaşımız çalışmadığını söylüyor..
Kamera şakası gibi oldu.. helpp :dua:

Enson Dosya

merhaba
Bu eki deneyebilirmisin