Birden fazla sütunlu raporlarda sayfa toplamları

Excel Vers. ve Dili
Excel XP Türkçe
"Raporlarda sayfa toplamları" konulu soruma sayın modalı cevap vermişti. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Şimdi ise birden fazla sütunlu bir raporda sayfa toplamları ve nakli yekünler yapmam gerekiyor. Yani birinci sütunun toplamı, ikinci sütunun başına nakli yekün, ikinci sütunun toplamı üçüncü sütunun başına nakli yekün şeklinde üç sütunlu bir raporda sayfa toplamları yapmam gerekiyor. Bunu yapmak mümkünmü? Bu soruyu yazdığım bilgisayarda Office yüklü olmadığı için örnek mdb ekleyemedim. Daha önceki konudaki Örnek.mdb yi kullanarak yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın tuncerg,

Tabi ki mümkün. Eklenmiş çok örnek var araştırıp bulun.

Excel Vers. ve Dili
Excel XP Türkçe
Sn modalı
Ben daha önce sadece konu başlıklarında aradım ama bulamamıştım. İçeriğinde "Rapor" olan tüm ekli dosyalara baksam bulabilirmiyim.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Formun üst tarafında arama menüsü var oraya tıklayıp pencereye raporda toplam yazarsanız bulabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Excel XP Türkçe
Sayın modalı ilk önce ilginize teşekkür ederim.
İlgili konulardaki ekleri inceledim. Ancak;
Soruyu yazarken yeterince anlaşılır, açık yazamadığımı düşünüyorum. Birden fazla sütunlu derken, farklı alanlara sahip değil benim örnekteki "değer" sütunundan bahsetmek istedim. Devirli toplamlarını almak istediğim alan sadece "değer" alanı. Ancak raporun sayfa yapısından sütunu 3 olarak ayarlayıp, bir sayfada "sno" ve "değer" alanlarını 3 sütun halinde göstermeyi düşünüyorum. Nakli yekünler ve alt toplamlar bu sütunlarda olacak. Sizin kodları yazarak gönderdiğiniz örneği bu şekilde düzenleyerek ekledim. Yardımcı olursanız çok sevineceğim.