Borc Alacak Bakiye işlemleri ilgi ....

Selam Arkadaşlar,
alacak borç bakiye işlemlerini bi formda yapmak istiyorum .

tarih işlem açıklaması alacak borç bakiye
---------------------------------------------------------------------------------
11,01,2005 mal.alımı : -- 5000 5000
15,02,2005 iade : 1000 -- 4000
30,02,2005 ödeme : -- 2000 2000
--------------------------------------------------------------------------------
Toplam : 1000 3000 2000

yani access de bu işlemi yapabilirmiyim.yardımlarınızı bekliyorum.yada yapılmış bi örnek varmı arkadaşlar...

bu hafta sonu baktım form üzerinde kalan tutrı hücerisinin içinde hesaplamayı yaptım ama bir türlü satırdaki kalan tutarını altsatıra aktaramıyorum.satır kalan tutarı satır da kalmakta bir alt satıra devam etmemekte.çözüm öneri olan yok mu arkadaşlar.

Selam Arkadaşlar,
sorumun cevabını aramalarım sonucu ancak bulabildim ve hemen sizlerle de paylaşmak istedik :D işte cevabı :::: query ile yapılmış hali.

SELECT tblOrderDetails.OrderDetailID, tblOrderDetails.OrderID, tblOrderDetails.ProductID, tblOrderDetails.Price, DSum("Price","tblOrderDetails","OrderID = " & [OrderID] & " And OrderDetailID <=" & [OrderDetailID]) AS RunningSum, Format(DSum("Price","tblOrderDetails","OrderID = " & [OrderID] & " And OrderDetailID <=" & [OrderDetailID]),"Currency") AS RunningSumFormatted
FROM tblOrderDetails;

:hey: