Bozuk dosya uyarısı

Excel Vers. ve Dili
2003
Herkese hayırlı akşamlar.
DUYURU SİSTEMİ
LÜTFEN DOSYA İNDİREMİYORUM DİYE MESAJ GÖNDERMEYİN!!!.
06/11/2008 öncesi dosyalar arşivden silindi.

Uyarısını siteye girerken 5-10 saniyelik bir süre için site açılmadan önce siteye giriş öncesi ekranda tutulması bir çok başlık altında dosyaları açamaıyorum diye avaz avaz bağıran kişilerin dikkatine sunmak bana göre yerinde bir uygulama olacak.Hele hele dosya ya ulaşamıyorum diye seslenen ve hasbel kader eğer durumu bilen birilerileri o seslenişi henüz okumamış ise avaz avaz bağıran kişilerin acımasız insafsız eleştirileri bazende haddi aşan sözleri hemen ardından gelmektedir.İnsanlarla polemiğe girmek yerine mümkünse bu yarıyı dediğim gibi uygulama şansımız var ise site yöneticilerine ricam budur.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın stres,
öneriniz için teşekkür ederim.

Sitemizi her gün defalarca ziyaret eden üyelerimiz var.
Dediğiniz gibi her girişte 5 saniye bu uyarı bu gibi üyelerimizi fazlaca rahatsız edecektir.

Diğer yandan uyarıyı görmemişte olsa medenice mesaj yazan hiçkimseye saygısızca bir cevabımız olduğunu sanmıyorum.

Sadece karşılıksız olarak bir paylaşım ortamını ayakta tutmaya çalışırken kendini bilmez birilerinin haddini aşarak "avaz avaz" hakaret niteliğinde mesaj yazmasına tahammül edemiyoruz.

Herkese kendi tarzında cevap vermekte yadırganacak bir şey değil bence.

Excel Vers. ve Dili
2003
Zaten medenice serzenişini dile getiren kişilere karşı saygısızlık olduğunu iddia etmiyorum.Evet herhangi menfaat ve karşılk gözetmeden ben Allah rızası diyorum başkaları başka ey diyebilir bir hzimetin ,bilgi paylaşımın bu türlü sabote edici davranışlar sergilenmesi bir çok üyemizi olduğu gibi benide üzdüğü bir gerçektir.
Elbette bir çok üyemiz her ziyaretinde bu uyarıdan rahatsız oabilir.Belki hakaret edecek bir çok insan bu uayrodan sonra vaz geçer diye önermiştim.Her hakaret edene kendi tarzında cevap vermeyi yadırgamamakla birlikte kendi kişiliğimiz açısından doğru bulmuyorum çünki moderatörler ve kurucuları yaklaşık 2 yıldır üyeyim takip ediyorum gayet nazik elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan ve yardım eden kişiler olarak gördüm .Bu kadar yardım sever insanlarında bir takım kendini bilmezler ile ağız dalaşına girmelerini doğrusu sindiremiyorum yinede benimki bir öneriydi yönetim olarak siz ddaha iyisini bilirsiniz
selam ve dua ile