Bozulan linkler

Excel Vers. ve Dili
2003 / 2010
forumun yeni sayılan bir üyesiyim ve sürekli takipcilerindenim forum sayesinde çok şeyler öğrendim. Herkese kolay gelsin dileklerimle bir sorunum var yardımları için şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ederim 1.sorunum küçük bir uygulamam var birkaç sayfadan oluşuyor örneğin sayfa1 e bir commandbutton ekliyorum diğer sayfaya köprü oluşturuyorum tıkladığımda sayfa2 A1 hücresine gidiyorum herşey iyi güzel ama uygulamayı başka bir PC de çalıştırınca butonlar çalışmıyor yeniden başka bir button eklediğimde tüm butonlar çalışıyor(izlediğim yol ekle>köprü>bu belgeden).

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Sn. baron07

Aramıza hoşgeldiniz. :hey:
Sorularınızı ayrı bir başlık açarak sorarsanız daha iyi olur. Buraya taşıdım.
Tam sebep bumu şu an deneme şansım olmadığı için emin dğilim ama linklerinizi controls toolbax elemanlarına değilde örneğin çizim araçlarındaki bir metin kutusuna yada bir başka şekle verirseniz bu sorunu yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Birde şu Butonu oluşturmayı dene;

Menü çubuğu sağ tıkla. Gelen karta FORMLAR’ı aktifleştir.Gelen araç çubuğundaki DÜÐME’yi tıkla ve çiz.Açılan kartta YENİ’yi tıkla ve imlecin yanıp söndüğü yere,
Sheets("sayfa2").Select
Makrosunu yaz. Kapat çalışma alanında boş bir yeri tıkladıktan sonra, oluşturduğun düğmeyi tıkla.

Excel Vers. ve Dili
2003 / 2010
Bilgilerinizi bizlere aktardığınız için teşekkürler. Sorunumu; Düğme'ye köprü oluşturdum,formül çubuğundan formulü temizledim ve problem çözüldü ; Yalnız (Sheets("sayfa2").Select ) makrosunu yazdığım zaman hata verdi bende makrosuz olarak yaptım .
ilgileriniz için çok teşekkür ederim. :)